www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Radky
09. 04. 2016 16:00
Tak jsem se po 10 leech vratila ke sve nejoblibenejsi trilogies.. Cetla jsem. Ji mnohokrat, ale naposled pred 10 let, dnes kdyz dcera po obede us ulama docetla jsem druhy dil a musim naps at, ze od pulky knihy bulim...vim Co bude a nadavam Radce, jakoby existovala, Jak Jen mu to moola udelat, posledni stranku jsem docitala 4x slzy nebylo mozne zadrzet... Ted po tolika letech cely pribeh prozivam snad intenzivneji nez ve 14 kdy jsem prvni dil nasla pod stromeckem... Vecer se musim pustit do tretiho dilu☺ pamatuji si, Jak jsem behala po obchodech a Shanela dalsi dily... Krasne jsem si poplakala.. Dekuji za tuto trilogii vzdycky pro me bude ta srdcova.
RE: Radky
03. 08. 2017 21:49
Teda, já mám snad vlčí mlhu :D A nemyslím to nikterak ve zlem - právě jsem se chystala napsat hodně podobný příspěvek. Také jsem se po letech k Rádce vrátila a zažívala jsem hodně podobné pocity. V mem nynějším věku 26let se na ten příběh a dívám úplně a jinýma ocima. Od chvile, co Radku její matka seznámila s Erikem jsem ji v duchu zaříkávadla a proklinala, jak může být tak pitomá (s prominutím) a na konci se neubránila slzickam (ale brečet se mi chtělo už ve chvíli , kdy Pavel nacapal Radku s Erikem) a dochazim k závěru , že Radka je namyšlená snobka a Pavla si ani nezaslouží (už začínám prelouskavat třetí díl a už se vidím, jak v duchu zarikavam Pavla, ať zůstane s Katkou :D ) Paní Lenko,za tuto trilogii (a nejen za ní samozřejmě) vám patří velká pochvala a bude těžké se smířit s tím, že Pavel není reálná postava :))
RE: Radky
05. 09. 2017 11:53
Děkuji, Lucie!!! Krásný příspěvek a je super, že jeden z mých nejstarších románů se líbí dodnes!
RE: Radky
17. 05. 2016 15:38
Milá Petro, děkuji za krásný příspěvek, udělal mi velkou radost. Tím větší, že Radka je jedním z mých nejstarších románů a je super, že se líbí dodnes a čtenářky se k jejímu příběhu vrací. Ony celkově knížky s více díly patří mezi oblíbenější, je to logické, hrdinka prostě stihne víc oslovit, víc přirůst k srdci než ty z jednorázových románů.www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006