www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Poděkování
05. 08. 2016 17:04
Dobrý den,
včera jsem dočetla knihu Život na ostro a musím říct, že mě dost mrzelo, že už je konec :-). Kniha se četla skvěle, takže jsem nemohla věřit tomu, že už jsem na poslední straně. Se vztahy zatím žádnou zkušenost nemám, ale než šla Veronika na třídní sraz, tak jsem se v ní úplně viděla, když si připadala zbytečná a tak. Prostě další skvělá kniha, ke které se budu ráda vracet :-). Fandila jsem jejímu vztahu jak s Tiborem, tak s Matyášem, ale stejně bych se chtěla zeptat, s kým nakonec zůstala? Pořád nad tím musím přemýšlet, tak bych chtěla vědět, jak to bylo ve skutečnosti :). Ještě bych se chtěla zeptat, zda plánujete vydání nějaké nové knihy? Byl by to moc pěkný dárek třeba k Vánocům :-).
Děkuji a přeji hodně úspěchů! :)
RE: Poděkování
05. 09. 2016 20:01
Milá Verčo, i tobě se omlouvám za dobu, po kterou jsem ti dlužila odpověď na tvůj pěkný příspěvek, díky létu a dovoleným jsem nestíhala víc než obvykle (a to už je co říct, protože mi přijde, že nestíhám permanentně celý rok :) Super, že se ti Život na ostro líbil, to mám radost, no a ten konec, s kým Veronika bude...? To je právě na vás, na čtenářkách, kdo se vám do role Verčina partnera hodí víc. Každopádně tak či onak ani v jednom případě Veronika neprohloupí, oni oba mají každý hodně co do sebe. Měj se prima - a jestli bude novinka, hm, uvidíme... :)
RE: Poděkování
17. 09. 2016 15:44
Od: WIANKA
No Leni! Novinka být "musí", jinak teda fakt nevím. Přes léto nebyl čas číst, ale teď už zase bude, už se skoro dva roky nemůžu dočkat!!! ;), tak už nás dlouho nenapínejte :D! Mějte se nádherně!
RE: Poděkování
22. 09. 2016 22:10
Kdyby nebyl čas číst... To by ještě bylo v pohodě, horší je, že nebyl čas ani psát :)
RE: Poděkování
27. 09. 2016 13:22
Ja myslim,ze bude. Pevne v to doufam :-) pani Lanczova nas napina (musi!), ale kdyby novinka nebyla, rovnou by nam napsala,ze bohuzel nestiha ;-) takze ja se tesim o vanocich na tu novinku s hlavni hrdinkou v nasem veku (jako Verca v Zivote na ostro) ;-)
RE: Poděkování
03. 11. 2016 11:36
Tak teď už to napsat mohu a přímo musím... novinka letos nebude, bohužel. Všechno letí nějak rychleji a já jsem čím dál pomalejší, takže když se to dá dohromady, vyjde na konci zklamání z absence novinky.
RE: Poděkování
03. 11. 2016 12:28
Leni, ja Vas chapu. Mate toho dost. Aspon si sprijemnim cekani na Vasi 61 knihu nejakou predeslou (prece jich neni malo). Ale i tak mi neda dotaz na Vas, na kdy vidite novinu vydat?
RE: Poděkování
11. 11. 2016 16:37
Do Vánoc nebude, tak snad zjara... Ale vážně neříkám žádný bližší termín, protože člověk míní a život mění :)www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006