www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Konečně =)
15. 07. 2015 12:20
Zdravím, paní Lenko.
Po dlouhé době jsem si zase udělala radost a zašla si do knihkupectví. Vaše knížka tak žádostivě čouhala z regálu, že jsem ji tam prostě nemohla nechat. =D Navíc jsem se konečně dozvěděla, jak to s Šímovými dopadne.
Knížka je naprosto ze života, stejně jako všechny ostatní. Téma nevěry je dost zajímavé a já se ani nedivím, že jste oprášila starého hezounka Vika =)
Viktor, podle očekávání, je pořád ten fajn (teď už ne kluk) muž, vtipný a pohodový. Nijak extra mě nenaštval (možná to bylo tím, že Kláru jsem si zrovna nezamilovala), akorát mě to štvalo vůči Ivaně (ta mi naopak přišla hrozně sympatická). Míša je pořád skvělá holka, tušila jsem, že v Itálii přece jen skončí ;)
Pan Šíma mě naštval řádně, asi stejně jako pijavice Marcela (co se to s tou ženskou, pro krista, stalo?) a nebo neschopná Monika. Romana mi bylo celkem líto, naopak z Romči jsem byla nadšená. =)
Nechci psát nic dlouhého, přestože je to po dost dlouhé době, co píšu, ale na závěr mám pár otázek.
Míšin první manžel, ten s dluhy - měla jste na mysli Dana? A nechcete se v nějaké další knize zmínit o Šímových?
Pár jsou dva, tudíž myslím, že to stačí. Hezký den =))
P.S. Konec jsem čekala a vzhledem k tomu, že nejsem fanoušek happyendů (zastávám názor, že kniha není o šťastném konci, ale o příběhu ;)) mě potěšil. I když jsem nakonec obě podvedené a obelhané hrdinky litovala.
RE: Konečně =)
17. 07. 2015 11:14
Milá Ňuňko, děkuji za dlouhý příspěvek, potěšil! Je fajn, že jsi na Milenky a hříšníky natrefila, víc čtenářek mi psalo, že knihu nemůže sehnat (a zatím není dotisk plánovaný). Čtenářky se rády setkávají se známými hrdiny, takže nemělo smysl vymýšlet nové postavy, když od prvních vydání těch nejstarších titulů uteklo kolem dvaceti let (hrůza, jak to letí!), stačilo prostě sáhnout do knihovničky :). A román Hvězda naděje k tomu byl jako stvořený, protože měl hned čtyři hlavní hrdiny, dalo se navazovat ve více směrech. Že by mohla být zmínka o Šímových v dalších knížce, hm, uvidíme, když se to někde bude hodit, snad nezapomenu :), a Míšin první manžel mohl být kdokoli, Dan patrně ne. Ještě jednou děkuji za pochvalu a přeji pěkné letní dny!
RE: Konečně =)
15. 07. 2015 15:37
Od: Kvitka
to vám závídím,tuto knihu sháním,ale u nás,Moravsko -slezský kraj,se zatím nedala sehnat.
RE: Konečně =)
26. 07. 2015 00:36
Taky jsem ji dlouho sháněla, ale nakonec se objevila v jednom zapadlém krámku. Bohužel na západě Čech, takže vám neporadím...www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006