www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Koupě knihy
08. 07. 2016 18:07
Zdravím, zoufale se tuto knihu snažím sehnat, ale bohužel všude hlásí vyprodano. Je možnost tuto knihu ještě někde koupit? Připadne nemá ji již někdo ve své sbírce a byl ochotný ji prodat či alespoň na týden zapůjčit? Byla bych moc vděčná. Děkuji a přeji krásné léto všem. Lucka
RE: Koupě knihy
17. 07. 2016 19:42
Lucko, zkus přímo Vydavatelství Víkend, doporučuji telefonicky, na maily nereagují moc rychle (mají toho opravdu hodně). A pokud půjčit, tak radím knihovnu, i kdyby tam konkrétní titul neměli, každá knihovna je schopná formou MVS knížku čtenáři sehnat (= půjčit v jiné knihovně a následně čtenáři za malý poplatek). Tady na stránkách jsem inzerci zrušila, docházelo bohužel velmi často k podvodům.
RE: Koupě knihy
07. 08. 2016 20:26
Zdravím Lenko, moc Vám děkuji za dobré rady, jak se ke knize dostat. Ta možnost půjčování mezi knihovnami se mi líbí, to jsem vůbec neznala. A konečně jsem si zjistila, že i naše městská část Prahy má svou knihovnu a knížku spolu s dalšíma dvěma, se kterými bych měla stejný problém, už mám doma. :-) Dnes jsem dočetla sladký příběh Radky a hned se s chutí vrhla na Milenky. Pak už mi zbývá pouze trilogie blíženců + dvě knížky a můžu začít zase od začátku:-) Všechny Vaše knížky jsou dokonalé. I když se mi do některých dvakrát nechtělo, vždy jsem si rychle uvědomila, že i příběh z prostředí školy ve Vašem podání je prostě parádní.:-) Moc Vám děkuji.:-)
RE: Koupě knihy
05. 09. 2016 20:09
Prima, to jsem ráda, že jsem pomohla, že to tak funguje! Doufám, že už máš přečtené i ty zbývající knihy a že se líbily.
RE: Koupě knihy
05. 09. 2016 20:19
Přesně tak, už jsou přečtené až mě to trochu mrzí. Opět byly výborné.:-) Škoda, že končí léto a já bych se už měla zaměřit na statnice. Ale stále bojuji s myšlenkou, že mi zbývá k přečtení jen trilogie blizencu a manželky, milenky, zoufalky a to je více lákavé líp než nějaký management.:-)
RE: Koupě knihy
22. 09. 2016 22:07
Držím palce. Ačkoli předpokládám, že teď už je zdárně po :)www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006