www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Rozešli se ?
08. 04. 2015 18:48
Dobrý den paní Lenko, tak nějak samosebou jsem si do nedávna myslela, že láska Anety a Janka je láska taková jako mezi Dickem a Evou, tedy tak silná.... Ovšem minulý týden jsem se po opravdu mnoha letech dostala ke knize Oranžové blues a tam jaksi Janek chodí s jistou Lucii... Vzhledem k datu vydaní se zdá, že vztah s Anetou nevydržel... Chápu to správně? A jestli ano, tak proč nevydržel? Pořád se mi to honí hlavou a nedá mi to spát.... Jinak přeji krásné jarní dny plné inspirace :-)
RE: Rozešli se ?
12. 04. 2015 19:23
Milá Silvie, dík za příspěvek, je fajn, že se vrácíš i k mým hodně starým titulům. Ono sice Oranžové blues vyšlo až po Tajné lásce, ale není tam řečeno, kdy se vlastně odehrává, jestli před nebo po Tajné lásce. Měj se prima, přeji pěkné jarní dny, tenhle víkend už to vypadalo hodně nadějně :)
RE: Rozešli se ?
13. 01. 2017 20:36
Dobrý den paní Lenko, taky mi to vrtalo hlavou, ale spíš jsem si myslela, že se Janek s Anetou rozešli, pak spolu několik let přechodně nebyli, a pak se dali zase dohromady. V Tajné lásce je Jankovi 17 a V oranžovém blues je o něco starší než sedmnáctiletá Lucie. A ve Sběratelce polibků je (zase) s Anetou (pokud to tedy není jiná Aneta než hlavní hrdinka Tajné lásky, což by klidně být mohla), a vzhledem k tomu, že už se to odehrává v trochu jiné, pozdější době, mi z toho spíš vychází, že pokud jde o tu samou Anetu, tak se dali znovu dohromady. Prozradíte víc, prosím?
RE: Rozešli se ?
26. 01. 2017 11:55
Milá Lenko, i tak je to možné :) Záleží na čtenářkách, jak si to vyloží a co si tam dosadí. Tak je to i s otevřenými konci - mnoho čtenářek je rádo nemá, ale podle mého je to ideální varianta, když je prostor pro vlastní fantazii. Měj se fajn!www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006