www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

09. 09. 2017 10:24
Milá paní Lenko,
tahle kniha je trochu z jiného soudku. Místy mi připadalo smutné, jak po několika letech lidi zjistí, že se k sobě nehodí nebo se znovu zamilují a současný vztah zahodí. Už to vůbec není jednoduché kvůli dětem..Na Lauře bylo vidět, že nemá moc zkušeností z mládí, proto si nedokázala vážit svého muže. Takový je život. Kniha se mi líbila, jste od mých 12 let moje nejoblíbenější spisovatelka! :) U téhle knihy jsem pochopila, proč píšete převážně o mladých. :)
06. 09. 2017 12:18
Od: indi
Dobrý den Lenko,
děkuji moc za vaši odpověď. Přeji vám hlavně hodně zdraví a pohody.
Kamila
05. 09. 2017 11:56
Milá Kamilo, děkuji Vám za krásný příspěvek, zahřál na duši! Já to říkám pořád, píšu o mladých a pro mladé (tělem i duší) a je jedno, kolik člověku ve skutečnosti je. Kompletní sbírka je také super, to je paráda! A jestli se rozroste o nový titul... Pořád doufám, že ano, ale neslibuji žádný termín, ani jestli bude letos nebo napřesrok. Jsem už delší dobu nemocná, takže až se uzdravím a bude ta správná nálada, bude i novinka :) Mějte se moc hezky, ať se vám daří a moje knihy ať vám i nadále přináší ten správný relax.
05. 09. 2017 11:53
Děkuji, Lucie!!! Krásný příspěvek a je super, že jeden z mých nejstarších románů se líbí dodnes!
05. 09. 2017 11:52
Milá Ivčo, děkuji za dlouhý a pěkný příspěvek, potěšil stálým zájmem o moje knihy! Za pochvalu Zlodějky snů jsem moc ráda, díky tomu, že nejde o kladnou hrdinku, má na Danielu spousta čtenářek "spadeno" - a díky tomu nepatří tahle kniha mezi ty bestselery na špici žebříčku :) Napsat román z pohledu Soni mě vážně nenapadlo, přitom by to určitě zajímavé bylo. Od vydání téhle knihy uběhlo mnoho let, dnes už by byla Soňa spíš na hrdinku do románu pro ženy, což by také nemuselo být tak špatné :) Krásný zbytek léta a hezké podzimní dny i tobě!
05. 09. 2017 11:49
Milá Katko, zdravím a děkuji za dotaz (a současně se omlouvám za zpoždění, stále marodím, tak to není ono). Jestli by mohla otěhotnět... Má malé procento naděje, že i přes zdravotní komplikace může otěhotnět, takže když je naděje, stát by se to mohlo s kýmkoli :)
03. 08. 2017 21:49
Teda, já mám snad vlčí mlhu :D A nemyslím to nikterak ve zlem - právě jsem se chystala napsat hodně podobný příspěvek. Také jsem se po letech k Rádce vrátila a zažívala jsem hodně podobné pocity. V mem nynějším věku 26let se na ten příběh a dívám úplně a jinýma ocima. Od chvile, co Radku její matka seznámila s Erikem jsem ji v duchu zaříkávadla a proklinala, jak může být tak pitomá (s prominutím) a na konci se neubránila slzickam (ale brečet se mi chtělo už ve chvíli , kdy Pavel nacapal Radku s Erikem) a dochazim k závěru , že Radka je namyšlená snobka a Pavla si ani nezaslouží (už začínám prelouskavat třetí díl a už se vidím, jak v duchu zarikavam Pavla, ať zůstane s Katkou :D ) Paní Lenko,za tuto trilogii (a nejen za ní samozřejmě) vám patří velká pochvala a bude těžké se smířit s tím, že Pavel není reálná postava :))
03. 08. 2017 11:02
Tak je to se mnou horší, než jsem si myslela, skleróza úřaduje. :-( Okamžitě si naordinuju opáčko celé trilogie. Díky moc.
02. 08. 2017 14:16
Mílo, v Pošeptej po větru :) Když je Monika u Daniely a baví se o modelingu (nedávno jsem jí asi po sté četla)
02. 08. 2017 13:54
Ivčo, prosím připomeň mi, ve které knížce byla zmínka, že Soňa v modelingu neprorazila. Já si vůbec nevzpomínám, buď pokročilá skleróza, nebo trestuhodná nepozornost. Ráda bych se k tomu vrátila... Díky předem. Jinak souhlas, dočíst se o dalších osudech Soni, to by mě nadchlo.www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

Luice, MončaJ , Petra Smejkalová, Stovajzs, Xtina

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 12472682
Počet registrovaných: 12770homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006