www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

26. 07. 2017 22:44
Dobrý den, Lenko,
jako každé léto, tak i tohle jsem při výběru knih na dovolenou zabrousila mezi ty Vaše a jako vždy mě unesly do úplně jiného světa. Jsem za Vaše knížky opravdu nesmírně ráda, provázely mě podstatnou částí mého života:) Moc mě mrzí, že Vás trápí zdraví a opravdu pevně věřím, že se brzy vyléčíte a "Všechno bude fajn" Držte se, Lenko!
24. 07. 2017 08:58
Od: k.atka
Milá Lenko, moc Vás zdravím a doufám, že Váš zdravotní stav je lepší :) včera jsem opět dočetla knihu Život na ostro a brečela jsem, když za Verčou chodil Tibor do nemocnice... vždycky brečím až na konci :) ale mám otázečku.. je možné, že by mohla Verča s Matym otěhotnět?
20. 07. 2017 20:26
Dobrý večer Lenko,
je to zhruba 12 let co jsem poprvé četla první díl Blíženců a hned se do něj zamilovala. Během té doby mám příběh o Evě a Dickovi přečtený snad stokrát, některé oblíbené pasáže najdu podle číslování stránek i v textu. Dnes z nostalgie mám přečtené už dva díly a docela mě překvapilo jak moc je můj manžel podobný ve spoustě věcí právě pro mě vysněnému Dickovi - bojové sporty,smysl pro spravedlnost, čest a zásadovost, skauty, letní tábory a podobně. Je docela legrační že si před 5 lety prosadil jméno naší dcery Anety :D Po dnešním čtení si říkám, že jako 14 letá holka jsem si svého Dicka tolik vysnila a podvědomě hledala chlapa jemu podobného, což je docela šílené. Bez Vás by moje pubertální období bylo ochuzené o spoustu napětí, smíchu a občas i slz, když jsem trávila léto na zahradě s knížkou v ruce. :)
19. 07. 2017 17:26
Milá Martino, vítám vás na svých stránkách a děkuji za stálý zájem o moje knihy, to je super, že se líbí! Nápad vydat dílové romány v jedné knize nakladatel měl a uskutečnil ho s románem Lucky Luk, ovšem to byly pouze dva díly. Blížence také tak plánoval, nicméně právě po Lukovi se zjistilo, že třídílný román v jedné knize by už byl moc tlustý na vazbu. Totéž platí samozřejmě i o Radce. To s tím vydáním tří knih v jedné krabičce je zajímavý nápad, zkusím ho navrhnout :) A co se týče elektronické podoby, na tu také dojde, i když já tomu moc nakloněná nejsem, ale asi nebude zbytí :) Mějte se krásně a děkuji za přání, kéž by se mi vyplnilo. Pěkné léto!
19. 07. 2017 17:23
Milá Natálko, děkuji za pochvalu i za zájem o moje knihy! V Blížencích (stejně jako ve velké většině mých knih) jsou použity skutečné zážiky a události, které se staly, byť třeba ne jedné osobě. Pár knih pak mám inspirovaných skutečným příběhem ve větší míře (např. Střípky mých lásek, Hořká chuť lásky, Hříšná touha). Pokud by došlo k pokračování Blíženců, tak jedině z pozice Anety, ale to je ještě daleká budoucnost :) Měj se moc hezky, přeji pěkné prázdniny, no a když ti je budou zpříjemňovat moje knihy, nebude to mít vůbec chybu.
19. 07. 2017 17:09
Milá Evko, děkuji za pochvalu, moc potěšila! Adéla ani Elen nejsou v žádné jiné knize, bohužel. Přeji pěkné opáčkové počteníčko u Lucky Luka, toho jsou dva díly, tak vydrží o chvilku déle :)
19. 07. 2017 17:07
Milá Veroniko, děkuji za pěkný příspěvek, potěšil. Tím spíš, že jde o jednu z těch starších knih, tudíž je prima, že se čtou a líbí dodnes. Tajemný dopisovatel nebyl odhalen, respektive na to má Klára čas po návratu z prázdnin, pokud bude mít zájem, ale předpokládám, že nebude, protože s Patrikem to určitě neskončilo odjezdem z kempu :)
19. 07. 2017 13:05
A nebo jestli se neuvažuje o vydání všech Vašich knih v elektronické podobě???
19. 07. 2017 12:34
Dobrý den vážená paní Lenko,

od mládí mne provází Vaše knihy a jsou prostě senzační. Moc Vám za ně děkuji.

Chtěla jsem se zeptat, zda není v plánu vydání série Blíženců nebo Radky jako komplet? Všechny díly v jednom, př. tak vyšla i sérié Harry Potter apod.

Kdyby ano, budu první kupující. Protože už ani v knihovnách nejde některé Vaše knihy sehnat, jelikož je milé čtenářky nevrací nebo úmyslně "ztratí"... tak jsou Vaše knihy prostě úžasné.

Moc děkuji a přeji brzké uzdravení.

Martina
19. 07. 2017 09:47
Od: Nat
Dobrý den, nedávno jsem přečetla celou sérii Blíženců a moc mě nadchla. A proto bych se chtěla zeptat- Je tento příběh pravdivý nebo vymyšlený? Bude ještě možnost vidět se s Evou a Dickem? A bude nakonec pokračování z pohledu Anety nebo jakýkoliv dívčí román? Bude mi teprve 14 a i když jsou některé knihy starší, tak mě moc bavily. Byla bych moc ráda, kdyby bylo pokračování z pohledu Anety. Děkuji předem za odpovědi. Natáliewww.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

addinka, Girrafka, Haničák, Hrozinka, L.n.n, michalenka215, Peelgrim, pettra

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 12186166
Počet registrovaných: 12766homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006