www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

21. 02. 2018 19:19
Přidávám se k přání - vše nejlepší, Lenko! :) Hlavně zdravíčko a ať se máte prostě krásně :)
21. 02. 2018 10:10
Hezký den, Leni, přeji Vám všechno nejlepší k dnešnímu svátku! Hlavně kupu zdraví a ať se Vám daří. Mějte se pěkně, Simona
17. 02. 2018 16:48
Od: EvKA21
Dobrý den,věřím,že už jste na tom lépe zdravotně,hodně se těším na novinku,dalšího románu.Určitě by si zasloužila být hodně silná kniha kolem 400 stran,at je co číst,jak už jsem se zminovala v dřívějších příspěvcích klidně nějakou zmínku o Tomáši Koubkovi,tenhle hrdina ve vašich románech mě hodně baví...Mějte se hezky.EvKA.
12. 02. 2018 10:44
Od: PH2007
Zrejme táto kniha nebola zamýšľaná ako svojho druhu zábavné čítanie, ale ja som sa pri čítaní predovšetkým dobre zabával, a to v tom najlepšom zmysle tohto slslova, takže to, prosím, berte ako kompliment. :)
30. 12. 2017 18:58
Milá Evko, děkuji za příspěvek a jsem ráda, že tě moje knihy baví, jen tak dál :). V Moravských Budějovicích to opravdu trochu znám /koneckonců bydlím jen něco málo třicet kilometrů opodál/. Měj se krásně a ať ti knížky stále přináší ten správný relax.
30. 12. 2017 18:56
Děkuji za přání, Verčo! Snad ten nový rok bude po zdravotní stránce lepší než ten letošní, to mi zdraví moc nepřálo.
16. 12. 2017 16:01
Od: EvKA21
Dobrý den,
už několikrát jsem Vám chtěla napsat,tuto knihu mám doma v té původní růžové barvě.Začínala věta jmenuji se Eva Veselá,bydlím v Moravských Budějovicích.Já také bydlím v Moravských Budějovicích,jsem si tenkrát říkala,že to tady musíte znát.O mnoho let později,jsem si přečetla odkud jste.Trilogiji Blíženců jsem přečetla pouze jednou,raději se vracím k trilogii o Radce ta se mi vždycky líbila víc.Přeji Vám pěkné vánoce,pevné zdraví,někdy zase knihu s Tomášem Koubkem,jeho dějová linka v knížkách mě baví.EvKA.
04. 12. 2017 20:29
Ano, přečetla :) Bylo to skvělé počtení, určitě po ní zase někdy sáhnu, nejspíš v létě. To se zase pár dnů pořádně nevyspím :D Děkuji za odpověď a přeji Vám hezké prožití vánočních svátků a šťastný nový rok a hlavně to zdravíčko do něj!
04. 12. 2017 20:03
Milá Verčo, děkuji za krásnou pochvalu, potěšila! Předpokládám, že jsi mezitím přečetla nejen celý druhý díl, ale i trojku, no a k té otázce - nemusí to nutně znamenat, že spolu něco měli. Ono leckdy něco vypadá a není :) Miki nebyl žádný svatoušek, to jistě ne, ale na druhou stranu v lecčems byl i nevinně.
Děkuji za přání, hlavně to zdraví potřebuji!
16. 11. 2017 21:34
Dobrý den, nejdřív Vám chci moc poděkovat za Vaše krásné knížky. Jste má oblíbená autorka. Tuto sérii mám zatím nejradši, i když jsem teprve u druhého dilu. A k otázce. Je to taková "prkotina", ale zajimalo by mě jestli se Miki vyspal s Aničkou. Jsem zrovna u kapitoly, kde jedou v autě a Monika najde jeji tanga..
Mockrát děkuji za odpověď a přeju spoustu elánu do psaní a také hodně zdraví.www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

Anniee, baseke, Ivushka92, Markis, Maru?ka, Strawberrinka

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 13274149
Počet registrovaných: 12782homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006