www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

16. 11. 2017 21:34
Dobrý den, nejdřív Vám chci moc poděkovat za Vaše krásné knížky. Jste má oblíbená autorka. Tuto sérii mám zatím nejradši, i když jsem teprve u druhého dilu. A k otázce. Je to taková "prkotina", ale zajimalo by mě jestli se Miki vyspal s Aničkou. Jsem zrovna u kapitoly, kde jedou v autě a Monika najde jeji tanga..
Mockrát děkuji za odpověď a přeju spoustu elánu do psaní a také hodně zdraví.
16. 11. 2017 18:18
Dobry vecer vsem!
Ted jsem procitala par prispevku a uvedomila jsem si, ze nektere postavy se vraceji v jinych knizkach, ac to neni primo jejich pokracovani (napr. Pirat z Mokre Louky, nebo Daniela ze zlodejky snu). Nanestesti jsem zatim vsechny knizky necetla, muzete mi nekdo rict, kde vsude se postavy znovu objevuji? Hrozne me bavi predstava, ze se ty pribehy nejak prolinaji :) diky moc
13. 11. 2017 10:39
Bejvávalo... :D Dnes by mi nevadilo, kdybych byla tlustá jako hroch, jen kdybych byla zdravá!
13. 11. 2017 10:36
Teeeda, musela jste být opravdu super kočka! Tak to se potom vše vysvětluje:) díky za odpověď a ať je Vám co nejdřív úplně dobře!
13. 11. 2017 10:26
Moc děkuji za krásný příspěvek i jiný pohled na věc. Přesně jak píšeš, Tibor se s tím jenom neuměl vypořádat, což ostatně spousta chlapů neumí, a Verča mu to nejen neusnadňovala, ale všechno jen zhoršovala, až to došlo k takovému odcizení. Kdyby se byli schopní domluvit hned, bylo by to jinak. Jenže hned to nešlo, emoce byly silnější. Tím chci říct, že na jejich rozchodu nenese vinu jen Tibor, ale právě hlavně Veronika, ačkoli si to neuvědomovala.
A taky je prima názor, že není třeba druhý díl :)
13. 11. 2017 10:22
Zdravím, Hanko! No, stále marodím, je to dlouhodobá záležitost, ale věřím, že to bude dobré. Díky moc za podporu! A co se týče té míry - no, já jsem takové v šestnácti měla, tak jsem nad tím nijak dál nepřemýšlela :) (Kde ty loňské sněhy jsou, ach, to už je dávno... :)) ) Dnes už bych to psala jinak.
13. 11. 2017 10:14
Dobrý den, Lenko.
Doufám, že už je vám po zdravotní stránce alespoň trochu lépe a že se brzy uzdravíte docela. Měla bych dotaz (nebo spíš takovou připomínku), v některých vašich knihách se objevují míry hrdinek - třeba zrovna tady v Šarlotě, které mi přijdou pro šestnáctileté holky takřka nereálné. Hlavně tedy míra v pase. Přece jen 52 cm má moje 11 letá, velmi hubená sestra. Jedná se třeba o opravdové míry nějakých slečen? Přece jen i modelky, které jsou považovány za hubené, mívají běžně v pase 60. Díky za odpověď a každopádně se těším na jakoukoliv vaši další knihu v budoucnu! Hanka
10. 11. 2017 23:05
Od: m2307
Je to sice už stará debata, ale nedá mi to, abych nenapsala svůj názor, protože je úplně odlišný. Já první polovinu knížky miluju, možná proto, že jsem vždycky chtěla vše, co Veronika s Tiborem měla. Mluvím především o té citové stránce. Nikdy jsem takhle nikoho nemilovala a, asi jako každá dvacetiletá holka, po tom toužím.
Přijde mi, že spousta lidí Tibora nepochopila, protože se na celou tu věc nepodívali z jeho strany. Ano, Verča byla zničená a potřebovala jeho podporu, ale on na druhou stranu potřeboval zase tu její. Bouračka byla jeho vina a potřeboval od ní slyšet, že ona mu to za vinu nedává, nebo že mu odpouští. Musel mít neskutečný výčitky, zvlášť když přišli o dítě, není proto divu, že bral potom jakoukoliv práci, hlavně aby se nemusel dívat na to, jak všechno zničil.
Nemusím asi zdůrazňovat, že fandím jemu a myslím, že je skoro jasné, že se k sobě vrátí. Každý totiž nakonec následuje svoje srdce a v první polovině knihy je víc než zřejmé, že Veronika Tibora miluje tak, jak, podle mého názoru, Matyáše nikdy nebude moct.
Druhý díl ale není potřeba, přesvědčila jsem o tom po dlouhé diskuzi nakonec i maminku :D
08. 11. 2017 08:40
Milá Katko! Díky moc, potěšilo!! Na přítele nedej, chlapi tomu nerozumí :) My, holky, jsme tam uvnitř mladé pořád, takže není důvod nečíst knížky o mladých a pro mladé - mladé tělem i duší. A ty splňuješ obě podmínky, takže vůbec není co řešit! Měj se moc hezky a ať ti moje knihy přináší stále ten správný relax (u moře a klidně i na horách :)) ). Až se uzdravím, bude novinka, do Vánoc to ale nebude, bohužel.
08. 11. 2017 08:37
Zdravím ještě jednou! Moje stonání je dlouhodobá záležitost, ale věřím, že to bude dobré. A ke knížce - zámek Smrčina je vymyšlený, námět na pohádku taktéž, celéje tojenom román. Ale když jsme u filmů - tady u nás ve Slavonicích se točí filmy často, naposledy to byl snímek Po strništi bos, v něm jsou vidět Slavonice velmi dobře (i někteří místní občané a dvě větší dětské role dostaly právě děti ze Slavonic :) ).www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

Adinka0, Ami, Bobulinka, Denčínka, karolinkakovarova, Lucka90, Misuska, nikysek 23, Nixee

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 12852371
Počet registrovaných: 12781homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006