www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

dotaz :)
24. 07. 2017 08:58
Od: k.atka
Milá Lenko, moc Vás zdravím a doufám, že Váš zdravotní stav je lepší :) včera jsem opět dočetla knihu Život na ostro a brečela jsem, když za Verčou chodil Tibor do nemocnice... vždycky brečím až na konci :) ale mám otázečku.. je možné, že by mohla Verča s Matym otěhotnět?
RE: dotaz :)
05. 09. 2017 11:49
Milá Katko, zdravím a děkuji za dotaz (a současně se omlouvám za zpoždění, stále marodím, tak to není ono). Jestli by mohla otěhotnět... Má malé procento naděje, že i přes zdravotní komplikace může otěhotnět, takže když je naděje, stát by se to mohlo s kýmkoli :)
RE: dotaz :)
10. 10. 2017 07:23
Od: k.atka
Milá Lenko, děkuji za odpověď :) včera jsem dočetla knihu Dvakrát dospělá a musím říct, že se brzy zařadila mezi ty "nej" :) i když teda na dovolené se mě přítel ptal, jestli nejsem na Vaše knihy "stará" (on se potápěl a já četla :)) tak jsem mu vysvětlila, že jsem mladá pořád :D potom se mě ptal, jestli budu knihy táhnout i do slovinska do hor :) no prostě... on tohle nechápe :) moc děkuju, že píšete, protože knihy jsou pro mě relaxem a když si lehnu večer s Vaší knihou, čajem a čokoládou, to je pro mě to pravé :) přeji brzké uzdravení a moc se těším na nějakou novinku :)
RE: dotaz :)
08. 11. 2017 08:40
Milá Katko! Díky moc, potěšilo!! Na přítele nedej, chlapi tomu nerozumí :) My, holky, jsme tam uvnitř mladé pořád, takže není důvod nečíst knížky o mladých a pro mladé - mladé tělem i duší. A ty splňuješ obě podmínky, takže vůbec není co řešit! Měj se moc hezky a ať ti moje knihy přináší stále ten správný relax (u moře a klidně i na horách :)) ). Až se uzdravím, bude novinka, do Vánoc to ale nebude, bohužel.www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006