www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

Tentokrát Soňa? :)
29. 07. 2017 20:08
Milá Lenko,

musím říct, že byť ve svých 22 letech stále louskám Vaše knížky dokola a dokola, tato je moje nejoblíbenější. Četla jsem ji možná dvacetkrát, a stále si ji otvírám ke každému jídlu :) Líbí se mi hlavně proto, že je nabitá momenty, které mě jako čtenářku vnitřně uspokojují - myslím chvíle, kdy Daniela dělá ty svoje naschvály, a chvíle, kdy je za ně potrestaná. Je to příjemnější čtení, než spousta sladkobolných románů s trapnými happyendy. Nedá mi to, a i když je mi jasné, že nejspíš neuspěji, musím se zeptat: nenapadlo Vás napsat další knížku z pohledu Soni? Byla o ní zmínka v jedné z dalších knížek, že jako modelka neuspěla, nicméně se myslím, že právě toto období by pro nás čtenářky bylo hrozně zajímavé. Jak její kariéra probíhala a jak (možná dramaticky?) skončila, jak to bylo s ní a Romanem a hlavně jak vnímala Danielu po onom velkém podrazu? Jestli se třeba ještě někdy potkaly a tak dále :)
Moc děkuji za odpověď a přeju Vám krásné léto :)
RE: Tentokrát Soňa? :)
05. 09. 2017 11:52
Milá Ivčo, děkuji za dlouhý a pěkný příspěvek, potěšil stálým zájmem o moje knihy! Za pochvalu Zlodějky snů jsem moc ráda, díky tomu, že nejde o kladnou hrdinku, má na Danielu spousta čtenářek "spadeno" - a díky tomu nepatří tahle kniha mezi ty bestselery na špici žebříčku :) Napsat román z pohledu Soni mě vážně nenapadlo, přitom by to určitě zajímavé bylo. Od vydání téhle knihy uběhlo mnoho let, dnes už by byla Soňa spíš na hrdinku do románu pro ženy, což by také nemuselo být tak špatné :) Krásný zbytek léta a hezké podzimní dny i tobě!
RE: Tentokrát Soňa? :)
02. 08. 2017 13:54
Ivčo, prosím připomeň mi, ve které knížce byla zmínka, že Soňa v modelingu neprorazila. Já si vůbec nevzpomínám, buď pokročilá skleróza, nebo trestuhodná nepozornost. Ráda bych se k tomu vrátila... Díky předem. Jinak souhlas, dočíst se o dalších osudech Soni, to by mě nadchlo.
RE: Tentokrát Soňa? :)
02. 08. 2017 14:16
Mílo, v Pošeptej po větru :) Když je Monika u Daniely a baví se o modelingu (nedávno jsem jí asi po sté četla)
RE: Tentokrát Soňa? :)
03. 08. 2017 11:02
Tak je to se mnou horší, než jsem si myslela, skleróza úřaduje. :-( Okamžitě si naordinuju opáčko celé trilogie. Díky moc.www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006