www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

21. 11. 2014 18:07
Od: Evav
Vzhledem k tomu, ze ode dneska lezim v posteli s antibiotiky, tak v utery vysilam muze a pochybuju, ze knizka prezije do ctvrtka :) Jezisek bude muset vymyslet jiny darecek :D
20. 11. 2014 11:23
Milá Lenko,
děkuji za krásný vánoční dárek ... já se snad těším víc než moje děti :-)
20. 11. 2014 06:43
Milá Lenko,
moc Vás zdravím z Moravy a musím napsat, že jste mi ( a určitě nejen mi ) udělala velkou radost z novinky,kterou mám již slíbenou pod stromeček od mého 13.letého syna :-) jen jsem se zmínila, že Vám výjde nová knížka a už chtěl letět do obchodu,že mi ji koupí k Vánocům,protože ví, kolik máme v knihovně jen Vašich knížek a chtěl mamince udělat radost :-) snad mu to dlouho vydrží :-))) jen nevím, jestli do Vánoc vydržím i já ......bude to těžké ..... :-))

Zatím se mějte moc fajn,opatrujte se a pak trošku naznačím pocity po přečtení,i když už teď vím, že budou super!!!
Díky, Jarča :-)
19. 11. 2014 09:21
Už jsem velká holka a od dob, kdy jsem chodila do knihovny na lanczovky a bývala zklamaná když byly půjčené nebo zamluvené na dlouho dopředu uplynulo spousta let, ale dnes jsem náhodou narazila na Vaši knížku novou a ještě navíc s pro mě zajímavým tématem. Mám s hrdinkou přece jen stejný věk :-). Mám stejný pocit jako tenkrát, když vyšla nová knížka a já se nemohla dočkat až si ji přečtu. Za dva dny přečtené a už se půjčovalo dál. Také mám doma velkou sbírku Vašich knížek, tak snad budu mít jednou dceru ať to má kdo zdědit :-) Jsem velká čtenářka a od mých pubertálních let jsem změnila žánr a má knihovna se pořádně rozšířila, ale na lanczovkách jsme ujížděly snad všechny mé kamarádky a dnes jsem se přesvědčila, že to trvá nejspíš doteď :-) Tak doufám, že ji najdu pod stromečkem a užiju si ten pocit jako tenkrát. Tak děkuji Lenko a jen tak dál.. myslím, že mluvím za spoustu holek mé generace :-)
18. 11. 2014 21:12
Stromeček je daleko, v úterý jdu pro ni :D Anotace mě vyloženě nakopla, moc se těším :)
18. 11. 2014 20:08
Milá Lucie, zdravím a děkuji za pěkný příspěvek, potěšil! Super, že se Dvakrát dospělá líbila! V pokračování by bylo o čem psát, což o to, jenže tak je to s každou novou knížkou, tak uvidíme :) Co se týče novinky, dřív jsem stíhala dvě ročně, poslední dobou jsem nějak pomalejší (a línější :) ). Doufám, že Život na ostro nezklame a bude pod stromečkem!
18. 11. 2014 20:06
Milá Zdeni, vítám tě na stránkách, jsem moc ráda, že jsi je našla a zaregistrovala se, no a to, že máš takřka kompletní sbírku, tak to je úplně super :) Knížka má přinášet relax, klidně i na mateřské! Doufám, že novinka nezklame, tím spíš, když bude hrdinka takřka stejného věku, to je fajn, tak ať se Ježíšek pochlapí :)
18. 11. 2014 20:02
Doufám, že nezklame ani obsah, Lucko :)
18. 11. 2014 20:01
Taktak, je to ideální knížka pod stromeček!
18. 11. 2014 20:01
Veronika jako hlavní hrdinka je právě nyní v knize Život na ostro, takže úplně nová hrdinka s pěkným jménem. Ve vedlejších úlohách už se samozřejmě jméno Veronika občas také objevilo, třeba v knize Mokrá náruč léta.
18. 11. 2014 19:59
Milá Radko, vítám vás na svých stránkách! Moc mě těší, že jste se zaregistrovala a že patříte mezi moje čtenářky, navíc přímo mezi ty skalní, co jsou mým knihám věrné už delší dobu, což je super. Z věku ani z té nálepky "čtení pro dívky" si nedělejte hlavu, jsou to romány o mladých a pro mladé (mladé tělem či duší). Novinka, co vyjde příští týden, se jmenuje Život na ostro a má podtitul "dívčí román pro velké holky", prostě ideální čtení :) Mějte se moc hezky, ať se vám daří - a ať se vám líbí novinka a celkově moje knihy i nadále.
18. 11. 2014 19:56
Díky. Nejen lépe, ale už přímo pracovně :)
17. 11. 2014 19:39
Od: Luccie
Ahoj, dneska jsem dočetla knížku Dvakrát dospělá. Můžu říct, že každou knížku od Vás Lenko doslova zhltám a stejně tak to bylo s touhle. Když tak nad tím koncem přemýšlím. Ideální zakončení pro to, aby mohl navázat další díl. Dita jde na vysokou ...... Byla by to paráda.
Ps. Moc se těším na další knihu, která má, co nevidět vyjít. Na můj vkus, by to chtělo tak každých půl toku nový román :-)
S pozdravem Lucie
16. 11. 2014 09:47
Dobrý den, huráááá!!! Už se těším až si ji přečtu, zní to vážně dobře! A jsem také nadšená věkem hlavní hrdinky :)
15. 11. 2014 12:17
Dobrý den, udělala jste mi dneska VELKOU radost, už jen tím, že jsem zjistila, že bude nová knížka, ale i tím, že s hrdinkou skoro mého věku. Doma mám skoro všechny tituly, ráda se ke všem knížkám často vracím, hlavně i teď na mateřské, je to pro mě relax. Moc se těším, to bude nej dárek pod stromečkem.
14. 11. 2014 14:56
Leni, moc se na novinku těším. Anotace zní hodně dobře a jsem moc zvědavá na hrdinku v mém věku :) Doufám, že vydržím a nechám si ji pod stromeček (abych tam taky měla něco "hmatatelného" :) )
13. 11. 2014 22:48
Obal knížky :)
http://www.vydavatelstvivikend.cz/webmagazine/products_detail.asp?idk=217&idp=1972
13. 11. 2014 18:37
Od: Danika
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat jestli se Veronika už objevila v nějaké jiné knize ? :-) Děkuji moc předem za odpověď :-)
13. 11. 2014 17:51
Už je tam i anotace - a přímo skvělá! Hlavní hrdinka Veronika :-).
12. 11. 2014 11:57
Dobrý den Lenko, již několik let se chystám zaregistrovat se na vaše stránky, napsat vám a hlavně patřit sem :-) Mezi vaše opravdu věrné čtenářky patřím od 1. vydání " Radky". Je to už hodně dlouhá doba a i když už nepatřím mezi kategorii čtenářek s označením " dívky " vaše knihy čtu pořád dokola, protože vlastním téměř celou sbírku. Z každé novinky mám velikou radost a netrpělivě čekám na její vydání. Chci vám poděkovat za váš elán a práci, kterou knihám věnujete a že pro nás pořád tak krásně píšete. Často, když třeba posté nějakou knihu dočtu, přemýšlím jak to s hrdiny asi dopadlo. Jaký život třeba má Aneta - dcera Dicka a Víly :-) a nebo jak to dopadlo s Radkou a Pavlem. Mám ráda vaše vícedílné romány a také když se v dalších knihách zmiňujete o našich známých hrdinkách :-). Jsem ráda, že i letos to s novinkou vyšlo a už si ji spěchám zamluvit ke svému knihkupci :-). Přeji mnoho dalších nápadů a úspěchů v psaní. Radka
11. 11. 2014 21:06
Moc diky za odpoved! Uz ted se tesim a doufam,ze vam je jiz kepe!
11. 11. 2014 20:26
Milá Martino, vítám tě na stránkách a děkuji za info, netušila jsem, že už je knížka někde nabízená :) Doufám, že opravdu v to datum vyjde a udělá radost pod stromečkem, kam příběh o velké lásce určitě patří :)
11. 11. 2014 20:24
Teď jsem nemohla najít třetí příspěvek, ale už jsem ho objevila :) Andrea patří mezi ty holky, co jsi popsala :) Takových je fakt hodně a přesně jak píšeš, i horších. No jo, cenu za nej kamarádku a spolehlivou osobu by Andrea rozhodně nezískala, chyb nadělala spoustu (největší chybou bylo to, že se nikdy nepoučila a pořád "lovila" v témže malém rybníčku stejné typy). Měj se pěkně, ať se ti daří a jsi ve vztahu stále šťastná a spokojená, bez té pravé lásky by to vůbec nebylo ono!
11. 11. 2014 20:20
A jsme u Tajné lásky a případů, kdy holka pustí k vodě kluka, který si to nezaslouží, jako třeba Aneta nechala Radima kvůli Jankovi a Monika Jáchyma kvůli Mikulášovi. Ony je neopustily proto, že by jim ti kluci něco provedli, to vůbec ne, současně je ale neposlaly k vodě z ničeho nic - udělaly to prostě a jednoduše proto, že se zamilovaly do jiného (jestli ten nový je lepší nebo ne, to je druhá věc). A to se stává mnoha dívkám a ženám, stejně jako mnoha klukům a mužům. A k změnám v osobnosti, jistěže nikdy se nikdo nezmění od podlahy a úplně, nicméně to, že v sedmnácti kluk střídá dívky bych neviděla jako tak těžkou vadu, z které by se nemohl dostat :) Jasně, jsou takoví, co jsou nevěrní jako mladí i v pozdějším věku, stejně jako ti, co se "usadí", stejně jako neplatí rovnice, že když byl dotyčný hodný a věrný a spolehlivý jako svobodný kluk, kdy s dívkou pouze chodil, bude věrný a spolehlivý celý život.
11. 11. 2014 20:13
Milá Savanah, děkuji za všechny tři příspěvky a zájem o moje knihy. Co se týče Sáry a jejího chování, no, ono to v životě není jednoduché a i když člověk ví, aspoň teoreticky, co je správné a co ne, co by měl a neměl, ne vždycky se podle toho chová (a může k tomu být celá řada příčin). To máš celkově jako s domácím násilím, týráním žen... Kde kdo nechápe, proč ženy s takovým mužem jsou, proč od něj dávno neodejdou, proč nenajdou odvahu... A kolik je to případů! A to se ještě ví jen o těch, co vyjdou najevo, což je vrcholek ledovce. Já si také říkám, že bych nemohla milovat muže, který by mě uhodil, natož tloukl jako žito :), ale jaksi to neznamená, že se to kolem neděje. Nemyslím, že za to může "osud". Na vině jsou lidé, ne někým předem nalinkovaný osud, jenže člověk je tvor slabý a chybující, k tomu různé okolnosti... Myslím si, že to ty ženy chápou, což o to, ale vzchopit se vyžaduje víc než jen pochopení.
11. 11. 2014 20:04
Milá Aneto, novinka bude i letos, to by prostě nešlo bez knížky pod stromeček :) Měla by vyjít koncem listopadu pod názvem Život na ostro. Dík za pochvalu, měj se krásně!
11. 11. 2014 20:02
Milá Radko, zdravím a dík za info, určitě se může holkám hodit. Předvánoční čas už se blíží, to je dobře, mám ho ráda :) (a chřipku jsem si odbyla teď, takže už by to mělo být bez bacilů, aspoň doufám :) ). Když jsem u knížek, nemohu se nezmínit o novince, která vyjde na konci listopadu! Měj se krásně.
11. 11. 2014 20:00
Milá Veroniko, děkuji za příspěvek a rovnou se omlouvám za zpoždění, se kterým na něj reaguji (chřipka). Kamarádka měla ve třídě takové dvě, co spolu kamarádily a hrály si na sestry - ony to měly ještě jedodušší než Hanka s Denisou, protože se jmenovaly příjmením úplně stejně (ačkoli nebyly příbuzné).
A co se týče novinky, už je konec napínání, knížka je v tiskárně a bude koncem listopadu, jmenuje se Život na ostro.
11. 11. 2014 19:55
Milá Lenko, vítám vás na svých stránek, moc mě těší, že patříte mezi moje skalní čtenářky - a s věkem si naprosto nelámejte hlavu, ani s případnými poznámkami okolí. To jsou jen poznámky z nevědomosti :) Píšu o mladých a pro mladé, tzn. mladé duší i tělem, tak co. Ona ta nálepka "čtení pro dívky" není výstižná a už vůbec to není příkaz, že to nikdo jiný číst nemůže :) Omlouvám se za zpoždění, vždycky se snažím odepsat brzy, ale tentokrát mě skolila chřipka. Možná už máte za tu dobu Vstupenku do ráje přečtenou, tak snad se také líbila (ta je přímo pro velké holky :) ), a pokud nemáte dočteno, přeji pěkné chvíle s knížkou. Jo, ještě info o novince - na konci listopadu mi vyjde zbrusu nový román Život na ostro, takže aspoň má manžel tip, co pořídit pod stromeček :D
11. 11. 2014 19:51
Přeji brzké uzdravení, Simčo, mě se to drželo tedy docela hodně, ale už je to mnhem lepší.
11. 11. 2014 19:50
Už je to každopádně mnohem lepší, dík za podporu!
11. 11. 2014 19:48
Milá Zuzko, omlouvám se, že odpovídám s takovým zpožděním (byla jsem nemocná), takže aktuální info o nové knize je to, že vyjde koncem listopadu, momentálně je v tiskárně a bude se jmenovat Život na ostro. Prostě tip, co si přát od Ježíška :)
11. 11. 2014 19:46
Milá Anno, vítám tě na stránkách, je fajn, že jsi je našla a zaregistrovala se, no a ještě větší radost mám z toho, že se ti líbí moje knihy a máš je přečtené komplet, to je paráda! Jelikož jich je 59, tak je to pořádná hromada, a to ani tohle číslo není konečné, protože šedesátý román vyjde teď koncem listopadu :) Za pochvalu Lucky Luka moc a moc děkuji, je dobře, že jsi Lukášovi dala šanci a on předčil očekávání.
11. 11. 2014 19:44
Milá Jančo, i tebe vítám na svých stránkách, jsem ráda, že patříš mezi moje čtenářky a ten závazek až do důchodu je super, to schvaluji! :) Omlouvám se za zpoždění, dlouho jsem se sem nedostala (chřipka). Je skvělé, že se ti tři díly Mončina příběhu líbily, mám pro tyhle hrdiny taky slabost, nicméně další pokračování neplánuji, protože by se v něm muselo dít něco dramatického, a to už radši ne :). O Monice je zmínka v knize Třináctá komnata, jak píše Medli. Měj se moc hezky, děkuji za přání, inspirace je vždycky třeba :) Na konci listopadu vyjde novinka, tak to je takový tip, co si přát pod stromeček :)
11. 11. 2014 19:40
Milá Karolíno, vítám tě na svých stránkách, moc mě těší, že jsi je našla a zaregistrovala se, no a to, že čteš moje knihy už devět let, tak to je úplně super - jen tak dál! :) Za pochvalu dvojdílného románu Lucky Luk moc děkuji, potěšila! Tím spíš, že se kniha stala tvojí srdcovou záležitostí, to je skvělé. Doufám, že Ježíšek nezklame a pod stromečkem bude třeba novinka, která se na trhu objeví na konci listopadu :) (Omlouvám se za zpožděnou odpověď, omarodila jsem)
11. 11. 2014 19:37
Milá Naty, i tobě děkuji za krásný příspěvek, potěšil. Letní knížky bývají všeobecně víc oblíbenější než zimní - asi je prostě léto (a hlavně prázdniny) dobou, na kterou každý vzpomíná rád - a je jedno, jestli letní knížku čte v červenci nebo v listopadu či v únoru. Super, že se Nebe plné hvězd líbilo! Omlouvám se, že odepisuji se zpožděním, byla jsem nemocná, a jednu dobrou zprávu na závěr - novinka vyjde do Vánoc, konkrétně na konci listopadu.
11. 11. 2014 19:35
Milá Lucko, omlouvám se, že odepisuji s takovým zpožděním (chřipka je pěkný prevít). Díky moc za pěkný příspěvek, jsem moc ráda, že se knihy o Radce líbí dodnes - a že už je to let, co poprvé vyšel první díl, přesně 22!! Panebože, ten čas utíká... A co se týče novinky, bude na konci listopadu :)
10. 11. 2014 19:53
Přesně taková jako Andrea je moje bývalá kamarádka. No spíš ještě o něco horší. Taky jsem si o ní ze začátku myslela, jak je skvělá a obdivovala ji. Ale teď konečně vidím, co je zač. Holka, která půl hodiny chodí s klukem a už ho miluje, což musí 10x za den napsat na Facebook. Je pro ní normální vystřídat 3 takové vztahy za měsíc, ráda se mi chlubila s kým se vyspala, zatímco za zdí to samé dělala její kamarádka s jiným klukem... a ještě na to byly obě hrdá. Kromě toho byla a je nezodpovědná a nestojí ani za špetku přátelství. Jsem ráda, že se Romana nakonec sebrala :)
10. 11. 2014 19:46
Ahoj,
nevím co si o trojúhelníku Aneta-Janek-Radim myslet. Uznávám, že lidé se mohou změnit. Janek byl nezadaný a tak si mohl klidně užívat, a pokud ho láska k Anetě doopravdy změnila, tak je to jedině dobře. I když nevěřím tomu, že by se někdo dokázal změnit ÚPLNĚ a NAVŽDY. Mám pocit, že v každém musí trochu z jeho charakteru prostě zůstat. Na druhou stranu ale dost dobře nechápu Anetu. Chápu, že jí Janek přitahoval, to se prostě běžně stává. Ale že ty holky jsou takový husy a opustí kluka, který je hodný, romantik a zajímá se o ně, kvůli klukovi o kterém slyší jen to nejhorší a udělají to vlastně jen kvůli té chemii a co si budeme nalhávat, i proto, že Janek byl hezounek...to prostě nepochopím. I když je to jen knížka, Radima je mi líto. A všech kluků, i holek, kterým se takové věci opravdu stali, taky. I když se to zkrátka stává, a nemůžu Anetu odsuzovat, tímhle si získala moje NEsympatie, stejně jako Monika z knížky Šeptej do ticha, která něco podobného provedla Jáchymovi. Kdyby ty kluci těm holkám něco provedli, nějak se jim zhnusili, prosím...ale jen tak z ničeho nic je poslat k vodě... fuj.
10. 11. 2014 19:35
Dobrý večer,
právě jsem znovu dočetla Hříšnou touhu a stále mi to nejde do hlavy. Konkrétně Sára. Nechápu ji a možná ani chápat nechci.
Být do budoucna zajištěná, mít "prachatého" přítele/manžela s dobrými kontakty...budiž, asi je to pěkná představa a dobrá věc, ALE...
Možná jsem naivní, ale nikdy NIKDY bych nedala přednost tomuhle před pravou láskou. Mám přítele, pracuje jako prodavač (což chápete, že finančně není nic extra), ale miluji ho. Jsme spolu šťastní a jsem odhodlaná s ním zůstat, ať už to jednou bude jakkoliv.
Prostě bych nemohla být s člověkem, kterého nemiluji, ať už by důvody byly jakékoliv.
To, že Sára nenašla sílu opustit někoho koho nemiluje pro svou velkou lásku, to zkrátka nepochopím.... Přijde mi to jako takové ty filmové řeči "Miluji Tě, ale osud chce abych byla s tamtím mužem..." Proboha!! Všechny ženy by se měly vzchopit, totéž platí pro muže :)
10. 11. 2014 16:23
Na serveru Bux.cz jsem objevila připravovanou novinku Život na ostro, která by měla vyjít už 25.11. nemůžu se dočkaaat :-) http://www.bux.cz/knihy/177989-zivot-na-ostro-divci-roman-pro-velke-holky.html
09. 11. 2014 16:43
Od: akomí
Dobrý den, minulý rok Vám vycházela kniha nějak kolem Vánoc. Bude to tak nějak i tento rok? Byl by to snad jeden z nejhezčích dárků. Váše knihy jsou prostě super. Hezký den
09. 11. 2014 13:05
Od: Radula
Ahoj všem, Lenko Vám obzvlášť :), čtu, že jste nemocná, tak ať je brzo vše OK, byla jsem teď s malou v nemocnici, tak jsem ráda, že už jsme doma. Nicméně píšu spíš pro ostatní, dneska jsem našla stránku, kde mají za neuvěřitelné ceny Vaše knihy - http://www.megaknihy.cz/169__lenka-lanczova - nemají teda vše, ale ceny jsou super, tak jestli si, holky, budete přát od některou k Vánocům, tak můžete zkusit tady. I jsem někde na fb četla, že ten eshop je spolehlivý.
Lenko, hodně zdraví a všem hodně pohody do předvánočního času :)
08. 11. 2014 19:03
Od: WIANKA
Přesně takhle jsem to taky chtěla napsat, našla jsem odvahu jí znovu přečíst... Zajímalo by mne, zda je ta shoda těch dvou kamarádek podle skutečnosti, že si opravdu byly tak podobné. Znám pár lidí, kteří mají své "dvojníky", ale nikdy se třeba ani nepotkají, natož spolu být od první třídy... Děkuji za odpověď!
Už se nemůžu dočkat novinky, fakt nás napínáte ;)!!
07. 11. 2014 20:11
Brzké uzdravení, Leni. Taky mě dneska něco skolilo :(
04. 11. 2014 20:44
Od: Medli
Zdravím =) zmínka o tom jak dopadla Mikiho matka i to, že spolu s Monikou stále jsou je v knížce "Třináctá komnata", sice to není další pokračování (škoda), ale alespoň zmínka :)
04. 11. 2014 19:09
Od: Simča
tak at se mamka brzy uzdravi ;) pozdravuj ji a na vysledky souteze jsem zvedava.
04. 11. 2014 12:28
Dobrý den, nevím co mě to napadlo ale chtěla jsem se kouknout, jestli náhodou nevyšla kniha od Lenky....
Jelikož jsem letos oslavila 38 narozeniny, ten čas letí... knihy od Lenky Lanczové čtu pořád. Moji dceru to neba a manžel to tiše snáší. Když čtu, tak pořád a jedním dechem. Jsem ráda, že nejsem jediný blázen. Všechny Vás zdravím a jdu číst poslední knížku která mi chyběla. Je to vstupenka do ráje. Doma mám už konečně všechny knížky. Je toho plná knihovna a vím s jistotou, že se ani jedné nezbavím. Dokonce mi jednu rozkousal pes ale nelenila jsem a šla si ji koupit do antikvariátu. Mějte se hezky a čau. Lenka
03. 11. 2014 23:55
Ahojte holky,
píši sem mamčiným jménem, ta se vám moc a moc omlouvá za nezodpovězené poslední příspěvky, ale bohužel ji nyní skolila chřipka. Výsledky slosování soutěže sem dodám zítra já, takže prosím o trpělivost ;).
San
02. 11. 2014 20:56
Diky..me slo spis o to,ze nova kniha mela byt nejdrive kolem leta,pak zacatkem podzimu,ted se doufa ve Vanoce...ja pouze chtela vedet v jake fazi je ted,jestli uz je odevzdana nebo jeste u Lenky.....samozrejme chapu,ze Lenka je jen clovek,ma starosti,protahuje se to,vse chapu...slo mi o tu fazi,kde je to ted...
02. 11. 2014 07:45
Ahoj,
zkus kouknout do Častých dotazů, Lenka to tam má pěkně popsané a nejen tvůj dotaz, ale i další. :)
29. 10. 2014 20:11
Dobry den lenko...vim,ze dotazu ohledne nove knihy je tu asi milion,verte,ze jsem je cetla:-))chtela bych se zeptat spise jen pro pochopeni-nova kniha na kterou se muzeme tesit je stale jeste u vas nebo jiz u nakladatele? pripadne jaky je postup? tusite jak dlouho trva pobyt u nakladatele kdyz vy jiz knihu odevzdate? moc diky za odpoved,vase verna ctenarka Zuzka
29. 10. 2014 17:38
Milá Lenko,
přiznám se že do těchto dvou knížek se mi moc nechtělo asi proto že to vypráví kluk a ne holka jak jsem zvyklá, ale po dlouhém přesvědčování kamarádky a taky proto že my tyhle knížky chyběly do téměř kompletního seznamu knih co jsem od vás přečetla jsem to zkusila. A páni, vy jste mi vytřela zrak! Ponořila jsem se do nich tak moc že jsem nic jiného nedělala, jen četla, a když jsem zrovna nemohla tak jsem na nic jiného nemyslela. Ještě štěstí že jsem si rovnou půjčila i druhý díl jinak bych snad byla schopná se v noci vloupat do knihovny! :D To jak jste úplně přesvědčivě popsala pocity opačného pohlaví, jak jste mě napínala na konci kdy se řešila ta vražda a dojímala mě u scén kdy tam byl Luk s malým Lukáškem je úžasné! Jany mi bylo moc líto ale od začátku jsem věděla že to není ta pravá a že se tam něco stane. Máte můj obdiv a oddanost a ujištění že jsem tuhle knihu nečetla naposled a budu ji doporučovat všem kamarádkám. Děkuji Vám
29. 10. 2014 14:09
Dobrý den, předem bych Vám chtěla poděkovat za všechny Vaše skvělé knížky na kterých jsem vyrostla a asi je budu číst až do důchodu :D , protože Vaše knihy jsou nejlepší mají super děj vždy dojmou :) . Mezi moji opravdu nejoblíbenější patří Monika a Miki a poslední díl pošeptej po větru se čte jedním dechem a není možné se od knížky odtrhnout dokud ji člověk prostě nepřečte :) Na konci jsem byla smutná sice to dobře dopadlo, ale byla jsem smutná z toho, že knížka už skončila a další díl už bohužel nemá a proto se chci zeptat jestli jste neuvažovala ještě nad dalším dílem jak to zvládali s dvojčaty Miki se školou jak dopadla jeho nemocná matka a plno dalších otázek by mohlo být :) Jinak Vám přeji hodně štěstí a plno inspirace pro další krásné knihy psané srdcem :) Vaše věrná čtenářka
29. 10. 2014 01:39
Paní lenko,
S Vašimi knihami jsem vyrostla,čtu je už od
svých 14,což už je 9 let!Neskutečný,jak to letí.
a není žádná,kterou bych nepřelouskala
jedním dechem a každé Vánoce jsem chtěla
,,lanczovku,,pod stromeček:) Zrovna jsem
dočetla Lucky Luka,vydání 2v1 ,byla to jediná
knížka,co mi chyběla přečíst a stala se mojí
TOP! Prostě nádherná.Asi si jí budu muset
přečíst ještě jednou co nejdřív:) Chválim.
a už se moc tešim na novinku:)
26. 10. 2014 14:24
Zdravím, Lenko :)
Dlouho jsem nepsala, ale to rozhodně neznamená, že jsem nečetla! Kdepak :) Konečně jsem si splnila přání a sehnala jsem Nebe plné hvězd. A musím říct, že jsem měla na konci dost rozporuplné pocity. Byla jsem úplně neskutečně šťastná, že Romana dostala rozum a ten konec (jak je u Vás zvykem, otevřený) byl úžasný. (Četla jsem Náhradního prince, takže netrpím depresemi o tom, jestli se třeba nerozejdou :)) Ale na druhou stranu, byla jsem naštvaná, že sotva jsem se začetla, knížka už končila! :D
Shrnu to, na superdlouhé příspěvky není čas :D, knížka byla naprosto úžasná (ostatně jako všechny ;)) a jen tak dál!
P.S.: Už se těším na další knihu.
Pěkný den! :)
24. 10. 2014 22:32
Dobrý den ,
Chtěla jsem psát jak jsem se dočista zamilovala do trilogie o Radce , ale koukám , že mě Hanka předběhla :) .Měla jsem stejný pocit , když jsem dočítala poslední díl , bylo mi to líto , že ta knížka už končí ... Mějte se hezky :) , už se moc těším na další knížku.
Luckawww.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

Inaden, kopretinka.ad, Lucíššek, Luna, Mys, pavluška, Princesse, teryy, Zdenek

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 7544161
Počet registrovaných: 12152homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006 Tvorbawww  |  HTML valid!