www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

26. 04. 2015 16:47
Hezký den, paní Lenko.
Moc Vám chci poděkovat za tuto knihu.
Už od prvních řádků, kdy se čtenář dozví, že největší zábavou a dobrodružnou hrou je pro Hanu a Denisu stopování, mě jejich lehkovážnost a vysmívání se rizikům, zvedalo ze židle. Po celou knihu jsem doufala, že jejich počínání nenecháte bez následků a pěkně je "klepnete přes prsty". Nezklamala jste. Tak vysokou daň jsem sice nečekala a přiznám se, že jsem to dokonce oplakala, ale i přesto Vám moc děkuji.
Jako autorka, která má mnoho mladých čtenářek, máte podle mě velkou moc. Moc předat jim nějaká životní moudra, ponaučení. A v této knize jste této možnosti využila a já Vám za to ještě jednou děkuji. Katka
25. 04. 2015 15:49
Ne to právě ne je to super knížka až na ten konec je to moc otevřené :(
25. 04. 2015 15:39
To super ale radši bych kdyby jo :D
21. 04. 2015 20:52
Milá Kristen, i tebe vítám na svých stránkách a děkuji za krásný příspěvek, moc mě potěšil tvým stálým zájmem o moje knihy. Už to, že se k příběhům vracíš, je pochvala sama o sobě! Potížistku jsi vystihla pěkně, je to hodně silný příběh a moje obavy, že by se tím zkazil právě ten náboj, jsou dost opodstatněné. Je ale fakt, že i tolik let po vydání knihy mi čtenářky píší o pokračování... takže by asi být mělo. No, uvidíme, zatím si - pořád - nejsem jistá... Měj se krásně, přeji pěkné počteníčko i těch posledních pár románů, co ti k přečtení kompletní sbírky chybí.
21. 04. 2015 20:48
Milá Šárko, poslední dobou (dva tři roky zpátky) stíhám jeden román ročně a obávám se, že ani letos to nebude lepší. Do léta nejspíš nebude, až pak.
21. 04. 2015 20:46
No jo, je to hodně emotivní příběh... A právě díky tomu tak utkvěl v mysli, to je to.
21. 04. 2015 20:45
Milá Míšo, vítám tě na svých stránkách, jsem ráda, že jsi je objevila a že se ti líbí moje knihy. Dík za pochvalu Potížistky, prima, že zaujala - i přes ten drsný konec. Pokračování není, aspoň ne zatím... a jestli bude, tak to je stále ve hvězdách :)
21. 04. 2015 20:41
Milá Evo, zdravím! Ráda tě tu zase vidím. S tím koncem mi mluvíš z duše, takhle jsem to myslela - ideální je otevřený konec, ač se to některým nezdá, ale právě jen otevřený konec skýtá různé varianty, když to není napsané černé na bílém :) Na druhou stranu ale musím oponovat - nemyslím si, že by Matyáš byl bez jediné chybičky, to totiž není nikdo jak v reálném životě, tak v knížkách. Je třeba si uvědomit, že spolu byli teprve strašně krátce a v období největší zamilovanosti. Stejně jako nikdo není jen drsný nebo jen citlivý a chápavý a kdesi cosi. Vždycky je to namixované, pouze v různých poměrech. Vyholená hlava a kérka na krku jistě udělá image drsňáka, ovšem neznamená to, že se kvůli tomu dotyčný nemůže zamilovat. Tím ale nechci říct, že by byl lepší nebo horší než Tibor. Oba měli svoje klady, to je právě ta změna oproti jiným knížkám, kdy se hrdinka s někým rozejde a vzápětí se objeví někdo další a mnohem lepší, takže není co řešit :) Měj se skvěle, ať se ti daří.
21. 04. 2015 20:26
Milá Kate, vítám tě na svých stránkách a děkuji za pěkný příspěvek, potěšil. Je super, že patříš mezi moje dlouholeté čtenářky! Dík za názor na novinku. Přesně jak píšeš, oba hrdinové byli sympatičtí, každý měl v sobě "něco", kvůli čemu Veronika neprohloupí, ať už bude s tím či oním. A to je na druhou stranu i ten problém pro případný další díl - je totiž otázka, co je ta správná cesta, natož ta nejlepší :). Myslím si, že tak či onak bude vždycky nějaká část čtenářek zklamaná :) No, uvidíme. Měj se moc fajn, přeji příjemné jarní dny!
21. 04. 2015 17:03
Ne vážně prosím to pokračování by se šiklo miluji tu knihu a bez ní to nejde už jsem ji četla 7x prosím je mi 12 a už jsem u toho hodně probrečela :(
21. 04. 2015 15:32
Hezké slunečné odpoledne,
předem příspěvku bych ráda poděkovala za Vaše knížky, které čtu hrozně ráda. Sice mi jich pár zbývá dočíst, ale 3/4 Vašich knížek jsem již přečetla. Téměř ke všem jsem se minimálně jednou vrátila. K Potížistce jsem vrátila vrátila přesně po čtvrté. A ačkoliv jsem čekala, co se stane, netěšila jsem se na konec, protože mi bylo všech hrozně líto (neplakala jsem tak, jako při prvním a druhém přečtení, ale bylo mi smutno).
Vím, že jste napsala, že se bojíte, abyste pokračováním nezkazila tento silný příběh, ale...I tak by si Šárka a ostatní zasloužili pokračování. Se Šárkou totiž soucítím, v určitých ohledech jsem jí byla hrozně podobná, ale já měla podporu v rodičích. A já jsem jí strašně přála, aby ji měla taky, proto jsem napnutá jak kšandy, jak to s ní vlastně dopadne :)
20. 04. 2015 14:20
Od: nuky
Dobrý den Leni,
jen jsem se chtěla zeptat kdy bude novinka. A jestli jich letos bude víc. Šárka děkuju
19. 04. 2015 11:53
Tato kniha se mi líbila až na ten konec to mi zvedlo mandle úplně mě to naštvalo. Takový konec je hrozný .......Doufám, že je aspoň pokračování této knihy a jestli ne ráda bych aby se napsalo!!!
18. 04. 2015 07:29
Od: Evav
Ahoj,
mam to podobne. Pokracovani rozhodne ne, ja mam celkem jasno a konec si vymyslim sama ke sve spokojenosti :D
Jsem spis pro Tibora a hlavnim duvodem je, ze mi prisel realnejsi - uspesny chlap, co se zamiluje a kdyz prijde krize, tak nevi, jak s tim nalozit, placa se v tom, hleda se a vi, ze by mel byt oporou, ale nevi jak. Naopak Matyas mi prisel takovej neskutecnej, vzhledem bouchac, co ma srdce romantika a je hrozne citlivy, chapavy,... Byl vykresleny bez jedine chybicky a takovy neexistujou, tak asi proto jsem spis pro Tibora.
13. 04. 2015 20:09
Od: _Kate-
Dobrá den, jsem vaší obrovskou obdivovatelkou a pernamentní čtenářkou. Posledních pár let si nové knihy kupuji hned. A musím říct, že mě nejvíce oslovily knihy Dvakrát dospělá a Život na ostro. Tedy dvě nejnovější :) A tak se chci taky vyjádřit k případněmu pokračování knihy Život na ostro.

Jak už tu někdo psal. Rozbitý hrníček se nedá slepit tak, aby to nebylo poznat. Ale zase na druhou stranu chybovat a především odpouštět je lidské. Proto si myslím, že by Ver měla odpustit Tiborovi. Odpustit ano, ale taky za to z části mohla sama. Proto bude jen na ní/na vás s kým nakonec bude.
Několik lidí už tu psalo, že oba dva byli sympatičtí a já také souhlasím.
Ale i přesto se přikláním k té skupince, která hlasuje pro Matyho. Mě osobně přišel sympatičtější, ale taky tam byl pro Ver, když jí bylo nejhůř, pomohl jí a pomáhal. Kdežto Tibor se sbalil a odešel. Ovšem i to bylo jisté řešení.

Takže ať bude pokračování jakékoliv a já doufám, že bude, nesmírně moc se těším a všřím, že vy a Ver vyberou tu nejlepší cest pro všechny :)
12. 04. 2015 19:42
Milá Mary, děkuji za dlouhý a hezký příspěvek, mluvíš mi v něm z duše! Popsala jsi to tak, jak to cítím. Oba kluci byli sympaťáci, každý svým způsobem, a Veronika neprohloupí ani tak, ani onak. A to už je právě díky otevřenému konci na čtenářkách. Také je naprostá pravda, že pokračování by nemohlo být jen o tom, jestli si vybere toho nebo onoho, to by bylo o ničem, no a lehké zvraty by neměly cenu a ty dramatické zase by asi neměly moc příznivců :). A to už vůbec nemluvím o to, že v obou případech by byla vždycky část čtenářek zklamaná. Případně by se objevil kluk C a byly by zklamané všechny :). Proto jsem celkově proti pokračování všech románů, byť už několik dalších dílů jsem na popud čtenářek napsala, a proto si ani tady nejsem jistá, jestli by to bylo pro dobro věci. Spíš se obávám, že ne. Milá Mary, měj se moc hezky a ještě jednou děkuji za krásnou pochvalu!!! Dokud budu mít tak prima čtenářky, bude mě bavit psát.
12. 04. 2015 19:31
Milá Monkys, vítám tě na svých stránkách, je prima, že jsi je objevila a zaregistrovala se. Těší mě, že patříš mezi moje čtenářky, moc děkuji za pochvalu novinky a musím říct, že naprosto souhlasím s tvým názorem na Tibora. Jsem přesvědčená, že vinu na tom, co se stalo PO havárce, mají oba stejnou, to si jen Veronika nebyla schopná dlouho připustit, natož přiznat.
12. 04. 2015 19:27
Milá Kristýno, vítám tě na svých stránkách, jsem moc ráda, že ses zaregistrovala a že patříš mezi moje věrné a pilné čtenářky! Návraty k příběhům jsou fajn, mohu jen doporučit. On se totiž každý vnímá jinak v konkrétní době, kdy se čte. Díky za pochvalu mých knih a jmenovitě i za trilogii o Monče, udělala mi velkou radost. Jsou to jedni z mých oblíbenců a věřím, že jsou spolu stále, i když lehké to nemá ani jeden s tím druhým :). Měj se skvěle, ať se ti daří!
12. 04. 2015 19:23
Milá Silvie, dík za příspěvek, je fajn, že se vrácíš i k mým hodně starým titulům. Ono sice Oranžové blues vyšlo až po Tajné lásce, ale není tam řečeno, kdy se vlastně odehrává, jestli před nebo po Tajné lásce. Měj se prima, přeji pěkné jarní dny, tenhle víkend už to vypadalo hodně nadějně :)
12. 04. 2015 19:21
Milá Silviee, vítám tě po dlouhé době zpátky na stránkách, je fajn, že ses zase ukázala - a ještě lepší, že jsi stále věrná mým knížkám, to je skvělé! Kompletní sbírku chválím, tak to má být, tak je to správné :) Jsem ráda, že se novinka líbila i přes ty věci, které se v ní staly - a doufám, že to těch posledních pár stránek nezkazilo, ba přímo vylepšilo :) S pokračováním uvidíme, zatím si myslím, že by to nebylo k prospěchu věci (kdyby tam mělo jít jen o to, jestli bude s M nebo s T, tak by to byla nuda, jen rozmělňování původního příběhu). Pozdravuj maminku a doufám, že jste si obě užily krásné Velikonoce (a že novinka maminku nezklamala).
12. 04. 2015 19:17
Díky, Simčo. Byly opravdu nádherné a jsou pěkné dokonce i po usušení, podařilo se mi je uchovat na delší dobu než jen ten týden, co vydrží čerstvé.
12. 04. 2015 19:15
No právě, sympaťáci jsou oba, o to je to těžší :) Navíc kdyby bylo hlavním tématem jenom Verčino rozhodování, jestli ten nebo onen, tak by to nebylo zrovna nosné téma pro celý román.
10. 04. 2015 22:47
Hezky den, paní Lenko. Konečně se mi podařilo udělat trochu více času na vaše stránky než jen zběžné prolétnutí a překvapivě mi neleží na srdci nic jiného než novinka, která vlastně tak nová není, ale já si ji pořídila teprve minulý měsíc. Psát o tom, jak úžasný příběh jste opět vytvořila, asi už nemá smysl a já doufám, že jste si toho vědoma, protože vaše knihy jsou prostě nejlepšími romány na českém trhu. Takže se nečekaně vrhnu ke konci a ohlasům na něj, které mě vcelku zarazily. Podle mě totiž Veronika dopadla v rámci možností dobře, co se týče milostného života, i když rozhodnout se možná tak lehké nebude. Sice mě hlodá červíček, kterého ze dvou sympaťáků (oblíbila jsem si stejnou mírou oba) si vybere, ale pokud by se myšlenka na pokračování skládala hlavně z toho, že někteří chtějí mít černé na bílém, zdali vyhraje kluk A nebo B, tak nevím. Líbí se mi, jak jste knihu zakončila, nebo spíš nezakončila. Zničehonic jsem si totiž oblíbila právě ty otevřené konce a po dalším dílu tudíž tolik neprahnu. Samozřejmě jsem si vědoma, že by pokračování obsahovalo zvraty (těch 20 % mě stále děsí), ne jen šanci pro jednoho zůstat s hlavní hrdinkou. Tibora mi bylo líto a chápala jsem jeho chování, dokonce mi přišlo, že svým odjezdem udělal správný krok, když s Niky nebyla řeč. Svým návratem si mě získal ještě víc. Asi bych mu fandila, kdyby Matyáš nebyl, no, Matyášem se skvělou povahou a dalšími pozitivy. Nezbývá mi, než nechat to na vás a čekat. Do ankety jsem se tentokrát raději nezapojila, proto tento dlouhý příspěvek. A teď to raději už utnu. Takže krásný víkend a pohodové jarní dny. :) Mary
09. 04. 2015 10:53
Od: monkys
Tak jsem také dočetla a mrzí mě že už nejde číst dále a dozvědět se, co bylo na té schůzce s Tiborem:)) Podle mě to pro něj také nebylo lehké, zavinil autonehodu při které zemře jeho dítě. S tou svatbou to sice přehnal, ale myslím, že ať by v tu chvíli udělal cokoli, stejně by to bylo blbě :), možná pro ně bylo nakonec dobré, že se čas neviděli a každý se s tim vyrovnal sám a teď by to mohli dát zase dohromady :))
Jinak se mi knížka moc líbila, přečetla jsem jí téměř jedním dechem stejně jako kdysi Znamení blíženců apod. A jak již někdo psal i ta slzička ukápla :).
08. 04. 2015 21:16
Nejkrásnější kniha, kterou jsem četla a také jediná, u které mi dokonce ukápla nejedna slza!! Musím moc pochválit, i když je to už dávno, co jsem tuto knížku přečetla poprvé, tak musím říct, že se k ní a k celé trilogii stále častěji vracím! Jen mne občas tolik zajímá, jak to bylo dál! Protože nad tím často přemýšlím, našla jsem kousek o Monice i v knize třináctá komnata. Takže jsem byla šťastná, že je pořád s Mikim :) Bohužel vím, že pokračování této knížky se nechystá, jen by mě zajímalo, zda kdyby nějaké bylo, zůstanou tito dva oblíbenci spolu, jestli se vezmou a tak. Moc Vám děkuji za odpověď Lenko, jste jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek, vždycky mi vaše knížky navodí příjemnou atmosféru a pohled na svět jinýma očima.
Děkuji, Kristýna
08. 04. 2015 18:48
Dobrý den paní Lenko, tak nějak samosebou jsem si do nedávna myslela, že láska Anety a Janka je láska taková jako mezi Dickem a Evou, tedy tak silná.... Ovšem minulý týden jsem se po opravdu mnoha letech dostala ke knize Oranžové blues a tam jaksi Janek chodí s jistou Lucii... Vzhledem k datu vydaní se zdá, že vztah s Anetou nevydržel... Chápu to správně? A jestli ano, tak proč nevydržel? Pořád se mi to honí hlavou a nedá mi to spát.... Jinak přeji krásné jarní dny plné inspirace :-)
06. 04. 2015 21:57
Ahoj Lenko, musíme se přiznat, že na Vašich stránkách jsem dlooouho nebyla, ale to mi nebránilo číst Vaše knížky.....mám komplet sbírku a věřím, že ji jednou bude číst i případně má dcera, já taky získala inspiraci od maminky/je mi 29let/, opravdu čtu dlouho a opakovaně Vaše knihy, ale nyní čtu poslední kniho Život na ostro a chybí mi pár stránek, ale musím se přiznat, že nemám chuť ji dočíst, je mi z toho smutno....Veru a Tibor nic? nebo možná? Matyáš se zdá být super kluk, ale já uronila slzu při sbližování i při nehodě, kterou jsem tušila....ale tohle Veronika je trubka, cháppu, že to co ji potkalo je šílené, ale neviděla to z druhé strany jeho, vždyť on ji miloval, miluje....ale chlap potřebuje ženskou aby mi v některých situacích pomohla, poradila.....a tohle je jedna z nich, musíme toho tolik vydržet.....prostě a jednoduše je mi to líto a nevím zda chci číst jak je s jiným...Za sebe se přimlouvám k pokračování, i když některé knížky by si ho zasloužilo mnohem víc....každopádně se těším na další knihu a myslím, že zítra večer bude číst maminka. Užijte teď už konec Velikonoc a hezký týden, Silvie :-)
06. 04. 2015 21:22
Leni, růže jsou opravdu nádherné. Gratuluji k výročí :)
03. 04. 2015 23:29
Od: Danik
Já vím, že s Piškotem počítá. Právě proto to píšu. Tibor je alergicky, takže prostě musí být s Matyášem :)
03. 04. 2015 19:00
Děkuji Vám, Lenko, za přivítání, skutečně jsem na stránkách nováčkem :) Ať už se rozhodnete jakkoliv, na pokračování se těším (také proto jsem vlastně začala tyto stránky sledovat)... Jen jsem asi moc romantik, když bych ho chtěla radši s Tiborem, kterého miluje tak dlouho... A přitom je Matyáš hodný kluk a sympaťák... Každopádně, už aby to vyšlo a já si mohla sednout a číst! :)
02. 04. 2015 21:18
Také nechápu lidi, kteří vytrhnou z knížky list(y). Co je k tomu vede nebo co z toho mají... Fakt nevím. Pracuji jako knihovnice a vyloženě mě bolí, když se čtenáři chovají ke knížkám hnusně. (A nemyslím jen k mým, ale celkově ke knihám). Tuhle jeden čtenář vracel knížku celou zkroucenou a dvakrát tak tlustou, jak mu spadla do vany a po usušení nabyla objemu, a ještě se hrozně divil, proč se mi to nelíbí, když "to byla jenom čistá voda"! No jo, no. Asi to bral tak, že guláš by byl horší... ale výsledný efekt byl úplně stejný - zničená kniha.
02. 04. 2015 21:13
Teď mi teprve došlo, že jsem měla vykat, tak se omlouvám za předešlé tykání!
02. 04. 2015 21:12
Děkuji i za tuhle pochvalu, Admifo. V tomhle románu jde o reálný příběh, něco, co se stalo, stává a určitě i stávat bude, a to i na úkor dětí. Tak to je, bohužel, Laura šla bezohledně za svým "štěstím" (jak si sama myslela), nepřipouštěla si možnost, že ubližuje dcerám. Ať se líbí i Život na ostro, ten je zase z jiného soudku :)
02. 04. 2015 21:09
Milá Admifo, vítám tě na svých stránkách, jsem ráda, že jsi je našla a zaregistrovala se. Současně se omlouvám za zpoždění, se kterým odepisuji, nějak nestíhám (čím dál víc). Děkuji za pochvalu románu Milenky a hříšníci, potěšila. S Reginou máš naprostou pravdu, zatímco Klára toužila po vztahu, Regina na tom byla stejně jako Vik - tam šlo jen o povyražení, erotické zážitky, kdepak láska a vztah a nějaké závazky.
02. 04. 2015 21:06
Jojo, ten film znám :) Možná by to stálo za úvahu, zajímavý nápad.
02. 04. 2015 21:04
Zdravím, Peter! Děkuji za pozdrav a příspěvek k jedné z mých nejstarších knih. Tenhle román se mi psal po technické stránce velmi dobře, po psychické hůř, protože román vznikl bezprostředně poté, co mi zemřel manžel. Vlastně jsem ho napsala právě kvůli němu, abych si ho tak nějak "uchovala". Což samozřejmě neznamená, že on by byl Lukáš a prožil to, co popisuji v knize!! Jsou tam jen určité "styčné body", některé zážitky, postřehy, názory, atd. No jo, už je to hodně dávno.
02. 04. 2015 20:58
Milá Hanko, zdravím do postele a přeji příjemné stonání. To, že ti krátí nudu právě moje knihy, je super. O pokračování Blíženců, které by bylo z pohledu Anety, jsem přemýšlela mockrát, už by byla ve věku, kdy by se o ní psal román určitě dobře, nicméně zatím jsem se stále nerozhodla. No, uvidíme, nápadů je víc (na různé příběhy), ale žádný ještě není tutovka :) Pěkné Velikonoce i tobě, přeji brzké uzdravení.
02. 04. 2015 20:54
Milá Lucko, děkuji za dlouhý a pěkný příspěvek, udělal mi velkou radost. Ono už to, že jsi novinku četla od Vánoc aspoň pětkrát, je pochvala sama o sobě - a jaká! Moc mě to těší. S pokračováním stále nevím... Už to, že by v každém případě byla část čtenářek zklamaná, ať už by byla Veronika s jedním či s druhým.
02. 04. 2015 20:51
Milá Daní, dík za příspěvek i názor. Piškot je důležitá postava, přestože psí :), a Verča s ním rozhodně pro další život počítá. Ať už by byla s jedním nebo druhým, Piškot by do útulku rozhodně nešel :)
02. 04. 2015 20:48
Milá Sabrino, vítám tě na stránkách, mám dojem, že jsem tě tu ještě neviděla (a pokud je to mylný dojem, tak je lepší přivítat dvakrát než vůbec :) ). Moc děkuji za krásnou pochvalu novinky, je skvělé, že se román líbil a už "putuje". Děkuji také za hlas "pro Tibora", zrovna to v předešlém příspěvku řeším - každá čtenářka to vidí jinak, někomu je sympatičtější Tibor, jinému Matyáš... A to je přesně ono. Naprosto souhlasím s názorem, že Veronika měla v odcizení stejnou míru viny jako Tibor, ačkoli si myslela, že ne a že je "řada" na Tiborovi. Nebyli schopní domlouvit se, to byl hlavní důvod jejich rozchodu, nikoli to, že by byl Tibor nezodpovědný nebo se nesnažil.
02. 04. 2015 20:43
V pořádku, Lucko, o tom to je - život je rozmanitý a skýtá spoustu možností. Což je sice na jednu stranu fajn, ale na druhou víc možností ztěžuje případné pokračování, protože je jasné, že bych se nikdy nezavděčila všem, když si každý si vybere tu "svou" variantu, to je to :)
02. 04. 2015 20:40
Hm, no jo! Vidíš, Simčo, tuhle variantu jsem opomněla, to je škoda.
02. 04. 2015 18:33
Dobrý den,
jsem nemocná a po dlouhé době jsem si na zlepšení nálady vytáhla trilogii Blíženců. A napadlo mě, jestli jste někdy přemýšlela o knize, kde by hlavní hrdinkou byla Aneta, dcera Evy a Davida? Myslím, že hodně čtenářek byste potěšila:)
Přeji krásné Velikonoce a hodně inspirace do další tvorby.
Hanka
01. 04. 2015 06:07
Od: PH2007
Dobré ráno, pani Lanczová, a vlastne všetci ostatní.:) - Dnes to nebude o Ježišovi na Sinaji, ani ja nemám večne náladu len kritizovať.:) - Len chcem vysloviť (opakovane) svoje najlepšie dojmy z knižiek o Lukovi. Veľmi oceňujem, že rozprávačom je mladý muž, čo dodáva knižkám zvláštne čaro akejsi, aj keď možno len zdanlivej, drsnosti. Je to jedna z mála kníh, kde je rozprávač mladý muž, vlastne podobný prípad bola tuším "Hříšná touha". - Aha, otázka. - Zaujímalo by ma, či Vám, pani Lanczová, nečinilo isté problémy písať v mužskom rode. Alebo Vám to šlo jednoducho? - Týmto predbežne končím "Okénko Zvědavého invalidu Jirka Karáska" (C) Divadlo Járy Cimrmana. - Prajem všetkým slnečný deň i za dažďa! PH2007
30. 03. 2015 23:17
možnost dvou konců. To by mohlo být zajímavé. Znáte film Srdcová sedma? Trošičku si půjčit motiv rozdvojené dějové linky, přičemž obě dovedou hrdinku ke stejnému konci.
jééé, to by se mi hezky četlo. :-)www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

18bara, Adjulka, blecha, Hanulinka, hvezdicka115, Jana99, Jensy, liba, Maiky, Michaelala, mikina, Misha84, mrnusek, PM

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 8399243
Počet registrovaných: 12459homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006