www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

20. 09. 2014 00:29
Ahoj Lenko, hodně se řešilo, jak dopadne Monika a Mikuláš, a hodně lidí Mikuláše odsoudilo. Mně ale bylo hned jasné, že Mikuláš a Monika patří k sobě. S idolem školy mám jisté zkušenosti, i když už jen vzpomínkové, ale jsou to kluci,kteří v jádru nejsou špatní, jen hrají pořád svou roli borce. Holky po nich jdou a oni to zneužívají. Stejně tak Miki, holky ho pitoměj, ale on už začíná tušit, kde je jeho místo - a vybere si správně.Úžasně napsané. A věřte mi, vím o čem mluvím - mému manželovi bylo 19, když se nám narodila dcera ;)
20. 09. 2014 00:12
Dobrý večer, snad jsem se nabourala správně :-), nevím, jak se jinak dostat do debaty. Už nějaký pátek jsem registrovaná na těchto stránkách, ale zatím jsem se neodhodlala něco napsat. Dnes ano. Je mi 34 let a patřím k těm čtenářkám, které četly Lenku Lanczovou v sedmnácti a čtou stále a znovu :-)
17. 09. 2014 07:04
Milá Radko, zdravím, ráda tě zase vidím. Nová knížka by do Vánoc být měla, tak doufám, že se nic nezhatí.
A ke knížce, on je nikdo ani tak nenaprášil, jako spíš to, že se Richard objevil v nejméně vhodný okamžik - kdy se Sára chystala s plným báglem vyrazit, u sebe měla i jízdenku, no a Ríšovy donucovací metody ji jistě přiměly mluvit, v tom byl "dobrý". To o té spokojenosti zahrnovalo jen ústřední dvojici :) Měj se moc hezky, Radko, ať se ti daří a děti jsou zdravé.
14. 09. 2014 14:37
Od: Radula
Především Vás ale chci moc pozdravit, Lenko, teď jsem tu někde četla, že bude možná do Vánoc nová knížka, tak se moc těším :)
No ale chci se zeptat, zkoušela jsem projet debatu, ale je to 46 stran :) Mám tušení, kdo jejich cestu "naprášil", může se to tu psát? Jo a ještě by mne zajímalo, jestli Sára i potom, co Richard provedl, s ním zůstala? Myslím v reálu. Vím, že jste psala, že jsou oba s někým jiným, ale nevím, jestli to zahrnuje i Ríšu. I když asi ne, když píšete, že jsou oba spokojení.
Děkuju a ještě jednou zdravím. Radka
14. 09. 2014 13:25
Děkuji i za pochvalu číslo dvě, potěšila. Radka spolu s Blíženci patří mezi stálice, takže je prima, že jsi i k Radce našla cestu (zkraje to s ní nebylo jednoduché, byla to pěkně namyšlená snobka, ale to se časem srovnalo).
14. 09. 2014 13:22
Milá Míšo, děkuji za krásnou pochvalu, potěšila! Tím spíš, že Blíženci jsou mým úplně nejstarším románem, proto mám radost, že se líbí dodnes. Super. A celkově je ještě lepší, že tě nezklamala žádná z mých knih, moc si toho vážím!
14. 09. 2014 13:01
Milá Verčo, je to tak, jak píše Mishadol, jde o třetí díl Radky, tedy knihu Pojď se mnou, Radko!
14. 09. 2014 13:00
Zdravím, Peter! No jo, v knížkách, filmech (a u Cimrmana :)) ) je možné všechno :). To, co řekne hlavní hrdinka, nemusí být vždycky pravda - a dokonce ani to, co napíše autorka ;)
14. 09. 2014 12:58
Milá Daní, zdravím a děkuji za pochvalu Dvakrát dospělé! Dita sice měla na všechno odpověď, ale někdy to bylo spíš k horšímu, leccos si tím svým smyslem pro humor, kdy si dělala z lidií legrácky, zavařila :). A k tomu čtení, že tě to nutí číst a současně to oddaluješ, aby nebyl brzy konec, no jo, to je pochvala sama o sobě, děkuji. Knížka má tu výhodu, že se k ní můžeš kdykoli vrátit. Sice už budeš vědět, jak to dopadne, ale zase si víc vychutnáš detaily.
14. 09. 2014 12:53
Milá Terčo, je fajn, že jsi tu odvahu našla a ke knize se vrátila - a nelituješ toho, to je hlavní. K životu patří i ty horší a smutné okamžiky a rozhodně je lepší o nich jen číst než je prožívat, člověk si tak uvědomí, že to, co považuje za samozřejmé, zase tak samozřejmé není a může se to změnit během pár minut. Hanka se v žádné další kníze neobjevuje, bohužel. Měj se krásně, pěkné podzimní dny.
14. 09. 2014 12:50
Milá Jindro, zdravím a vítám vás na stránkách, je prima, že patříte mezi moje skalní čtenářky! Děkuji za pochvalu, super, že Ditin příběh zpříjemnil dovolenou. Do Vánoc bude novinka (aspoň doufám :) ). Mějte se skvěle.
14. 09. 2014 12:48
Milá Gabriello, vítá tě na stránkách, jsem ráda, že ses zaregistrovala a chválím fotky! Děkuji za krásnou pochvalu, zahřála. Budu si přát, aby se ti líbily i další moje knihy stejně jako Kapky rosy :) Omlouvám se za prodlení, se kterým odepisuji, byla jsem mimo republiku. Přeji pěkné podzimní dny (hezčí než ten dnešní, ten připomíná spíš listopad než půlku září :) ).
14. 09. 2014 12:45
Milá Míšo, díky za příspěvky, udělaly mi po návratu z dovolené radost. Je super, že se ti knížka líbila a zpříjemnila konec prázdnin. Anna byla puberťačka jako vyšitá, to je fakt :). Podobných rekreačních středisek je spousta, tohle je jen na ten způsob vymyšlené. Zřícenina Janova hrádku je podle zříceniny Dívčí kámen (tedy inspirovaná).
14. 09. 2014 12:42
Milá Danielo, vítám tě na svých stránkách, moc mě těší, že patříš mezi moje čtenářky a za pochvalu Potížistky děkuji, potěšila!! S pokračováním uvidíme... To říkám pořád :), vlastně od doby, kdy kniha poprvé vyšla, a zatím stále nevím... Pročti debatu právě u téhle knihy, tam jsou pro i proti. A ještě se omlouvám za zpoždění, odpovídám až po delší době, byla jsem totiž na dovolené.
10. 09. 2014 17:22
To bude asi 3. díl knihy o Radce..:)) POJĎ SE MNOU,RADKO!
10. 09. 2014 14:44
Dobrý den, chtěla bych se zeptat.. Hledám jak se jmenuje kniha, kde jede hlavní hrdinka k moři se svým klukem, expřítelem, jeho holkou a ještě s někým. Je to kniha, kde se na konci dá dohromady s expřítelem.. Chtěla bych si ji přečíst ještě znova:) ale nemohu najít její název.. děkuju za odpověď!
07. 09. 2014 22:35
Musím s nelibostí přiznat,že mě zprvu zrovna tahle Vaše knížka nelákala (ani už nevím proč) a moc mě to mrzí.Nedávno jsem přečetla všechny tři díly a byla jsem nadšená.Rozhodně se tahle trilogie zařadí k oblíbeným knížkám,ke kterým se budu vždy ráda vracet.:)))))
07. 09. 2014 22:30
Milá Lenko,dnes jsem dočetla trilogii blíženců a musím přiznat,že jedním dechem.Upřímně jsem nečekala takový zvrat v podobě Evina těhotenství.To mě opravdu překvapilo. Trochu mě zaskočila reakce jejího tatínka,ale jsem ráda že se pak vše obrátilo zase v dobré.:))) Stejně tak se mi moc líbili i předchozí dva díly.Musím říct,že vaším knížkám jsem věrná už nějakých 10 let a nikdy mě žádná nezklamala.Moc se těším na další příběhy,které si s radostí přečtu. :)))
04. 09. 2014 21:20
Od: PH2007
Dobrý večer všetkým. V knihe Past na kočku som si všimol, že otec-opilec raz spieva falošným tenorom, a o niekoľko desiatok stránok ďalej je to už "tátův baryton". - Ako hovorí krčmár v Hospodě na mýtince: 'No, já nevím, školy nemám...', ale je to vôbec možné spievať raz tenorom a raz barytónom? To už potom musí byť aký fenomenálny rozsah?:) - - Neberte moju otázku ako rýpanie, to som sa len tak zamyslel. Peter.
01. 09. 2014 12:10
Od: Danik
Včera jsem dočetla tuto knihu a dostala mě, jako všechny Vaše knihy. Libílo se mi, že se Dita dokáže ze všeho vymluvit, že má vždy na všechno odpověd.Já tohle neumím, což mi malinko vadí. Radek byl super a hned se řadí mezi mé oblíbence jako je Ted, Jakub, Matěj, Rik a spol Vždy když začnu číst Vaši novou knihu, tak se do toho začtu, celý den bych jen četla a četla. Když zrovna nemůžu, tak se strašně těším až zase budu moci pokračovat a na druhou stranu se to snažím oddálit, protože vím, že čím rychleji budu číst, tím rychleji bude konec. :)
31. 08. 2014 00:39
Od: tercaa
Tuto knihu jsem po několika letech znovu otevřela, trvalo to opravdu dlouho, než jsem nalezla odvahu ji opět otevřit.... tato kniha je velmi emotivní, zanechá hlubokou stopu..... A když jsem ji ted oteřela, tak toho nelituji.
Jen bych se ráda zeptala, jestli se Hanka neobjevuje v náznacích třeba v nějaké jiné knize?
Ps:Moc se těším na novinku ;)
30. 08. 2014 22:52
Dobrý den Paní Lenko. Knížka se mi opět líbila. Bohužel moc času nemám mám 2 děti a ty zaberou dost času.Sice na MD,ale pracuji z domova. Knížku jsem si vzala na dovolenou, kde mi zpříjemnila krásně pobyt. :-).Píšete moc krásně. Vaše knížky jsou úžasné a vždy mě vezmou u srdce. Jsem ráda,že chystáte další knížku a moc se na ni těším. Přeji krásný den a spousty spokojených čtenářek. Jindra
28. 08. 2014 20:01
Dobrý den, paní Lenko,
chtěla bych Vám moc moc poděkovat za všechny ty úžasné knihy, které píšete. Četla jsem jich od vás už mnoho a každou z nich jsem přečetla několikrát! :) Moc se mi líbily Kapky rosy - s hlavní postavou jsem se dokázala téměř naprosto ztotožnit... :) Už se moc těším, až si přečtu další vaše knížky. Moc se mi líbí váš styl psaní a taky to, jak přesně dokážete vystihnout atmosféru dospívání i proniknout do srdce dívky. Vaše knížky mi daly opravdu mnoho :) Děkuji. S pozdravem Gabriella :)
28. 08. 2014 10:25
Dobrý den paní Lenko,

dneska ráno jsem dočetla a byla vážně skvělá! :) opravdu jsem se i bála a srdíčko mi plesalo radostí na konci :) teda ale někdy ta Anna byla vážně na proplesknutí...ale na jednu stranu jsem to chápala, že ji nevyšly sny a měla pocit, že už se ke zpívání nikdy nedostane..jen se chci zeptat, jestli to rekreační středisko Mlýn opravdu existuje ( pod nějakým jiným názvem třeba), a i zřícenina Janova hrádku, pak i ta Zámecká hospoda by mě zajímalo :D
Děkuju moc za další pěknou knihu, která mi zpestřila dny :) těším se na další :)
hezký den přeji
27. 08. 2014 22:30
Dobrý den,
také jsem pro pokračování - Potížistku jsem přečetla už asi 5x a opravdu bych chtěla vědět jak to dopadlo :) Nejen s Šárkou, Jarkem a Benem, ale také jak dopadli Štěpánka s Markem.. :) Těším se na Vaší novou knihu!
S pozdravem
Denisa
27. 08. 2014 07:00
Milá Andreo, děkuji za příspěvek a za stálý zájem o moje knížky, potěšilo. Stejně jako pochvala Dvakrát dospělé, rychlé přečtení svědčí o tom, že byl příběh čtivý. Novinka bude (jako v posledních letech tradičně) do Vánoc. Do letních prázdnin jsem ji (taky už tradičně :) ) nestihla, takže prostě letos :)
27. 08. 2014 06:59
Milá Lucko, moc děkuji za krásnou pochvalu, jsem ráda, že se Ditin příběh líbil. Myslím si totéž, Dita byla celkem sympatická holka a to, co vyváděla, nebyly žádné extrémy, mnozí v jejím věku toho mají za sebou víc :)
24. 08. 2014 01:09
Dobrý den,
mám jen takový malý dotaz. Máte již naplánovanou další knížku? Prahnu po dalším románu. Poslední knížku (Dvakrát dospělá) jsem přelouskala jako nic. :-) Těším se na další příběh.
Věrná čtenářka a fanynka Andreawww.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

BaRuShQa, Lenka M., LenkaM, simonas, zlocma, Žabka25

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 7260691
Počet registrovaných: 12035homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006 Tvorbawww  |  HTML valid!