www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Zde najdete seznam nejnovějších příspěvků ze všech debat. Jednoduše klikněte na nadpis příspěvku pro zobrazení celého tématu debaty.

Pro vkládání příspěvků se musíte nejdříve přihlásit.

30. 07. 2015 10:59
Dobrý den, paní Lenko,

chtěla bych se zeptat, zdali je možné se někde dozvědět, kdy vyjde nová kniha. Je mi už 24 let a Vaše knihy čtu již od dětství a vždy se těším na novou, proto navštěvuju Vaše stránky, kde se vždy dozvím, že nějaká už vyšla, ale chtěla bych vědět, jestli je možné se dozvědět předem, že na nějaké už pracujete. Vždy tady najdu hodně soutěží, což je samozřejmě skvělé, protože Vás to udržuje v kontaktu se čtěnáři, ale já bych uvítala třeba právě nějaké informace na čem třeba pracujete, kdy se můžeme těšit na novou knihu apod. Možná jsem to jen přehlédla a budu ráda, když mě navedete. Přeji Vám krásné léto a mnoho spokojených čtenářek jako jsem už x let já.

Lucie W.
30. 07. 2015 06:59
Děkuji i za tuhle pochvalu, ono už to, že se ke knížce často vracíš, mluví samo za sebe! Super, jen tak dál :) Letní knížky mám v oblibě (a spousta čtenářek také), protože léto je prostě prima období, no a k létu patří ty správné zážitky a samozřejmě i letní lásky. Dík za krásné přání, měj se moc fajn, ať se ti daří a z dcery jednou vyroste také čtenářka :)
30. 07. 2015 06:57
Milá Míšo, děkuji za krásný příspěvek, udělal mi velkou radost! Taky koho by netěšila chvála, to je jisté, navíc chvála na poslední knížku, takže potěšení dvojnásobné. Jsem ráda, že dobrý pocit ze čtení vyvážil i to ranní vstávání k dcerce :). A otevřený konec... no jo, to jsem celá já :) Myslím si, že je to lepší než dát jednu variantu černé na bílém, kdy nezbyde možnost vlastní fantazie :)
30. 07. 2015 06:54
Díky, Verčo, za pohled, dorazil a potěšil. Co se týče FB, holky (čtenářky) tam mají skupinu fanoušků mých knih, ale beze mě, já s bídou stíhám tyhle stránky :) A k podpisu - napiš mi mailem svou adresu (i tak ti dlužím odpověď na mailík, tradičně nestíhám, což je u mě normální :) ).
30. 07. 2015 06:52
Ano, staré ankety se najít dají, stačí u té nové ankety na hlavní stránce kliknout dole pod tím, jak je pod anketou Počet hlasů, na Zobrazit starší ankety. Je to klikátko, po kliknutí se objeví všechny i s počty hlasů, které různé možnosti získaly.
30. 07. 2015 06:49
Milá Petro, "tajný přítel" je prostě tajný, veřejně odtajněn nebyl, tudíž je čistě na čtenářkách, kdo se jim do té role hodí nejvíc, jestli Dušan, Katka nebo někdo další :) Jistota prostě není žádná, jak u správného tajemství má být :) A k těm otázkám, nová knížka bude na podzim, respektive do Vánoc, aspoň doufám :), hrdinka bude podobně jako Veronika z Života na ostro ani studentka, ani čtyřicátnice, jestli tam budou nějaké známé postavy... to se uvidí, jak se to bude hodit, a co se týče případného pokračování Blíženců z pohledu Anety, jejich dcery, o tom se tu psalo mockrát a je to pořád v kurzu, nezavrhuji tuhle variantu, takže... uvidíme, jestli a pokud ano, tak kdy. Měj se moc hezky, užívej léto!
30. 07. 2015 06:45
Milá Lucie, vítám tě na svých stránkách, moc mě těší, že patříš mezi moje čtenářky - a jak vidno, tak mezi dlouholeté čtenářky (a ty jsou prostě nejlepší). Děkuji za krásnou pochvalu, jsem ráda, že se ti líbí knížky, od jejichž napsání uběhlo už dvacet let (a víc!), je hrozné, jak to letí. O Radce je maličká zmínka v knize Pošeptej po větru, Monika je s ní v porodnici a Radka má holčičku Johanku :), takže to s nimi dopadlo rozhodně nejlépe, jak mohlo :)
30. 07. 2015 06:42
Káťo, doufám, že jsi na to přišla, anebo pokud ne, tak že jsi i tak usnula, protože já fakt netuším... :D Dostala jsi mě.
28. 07. 2015 21:37
Tuším, že zmínka je v Kapách rosy, baví se o tom, že Puštík má podobný systém nádob na vodu.
28. 07. 2015 17:05
Dumáme s Diankou a nepřicházíme na to... ale v které knížce byl Choustník? :D Musím to vědět, jinak neusnu :D Náhradní princ asi ne, že? :)
27. 07. 2015 15:47
Sérii Radky jsem četla několikrát. Naposledy dnes po 10 letech. Dočetla jsem knížky s blaženým pocitem, že i po 20 letech od napsání knížky mají koule a šťávu. Prostě tuhle sérii miluji nejvíc. I když Lucky Luck a Blíženci jsou stejně výborní. Jediné co mě mrzí, že vlastně nevím jak to s Radkou a Pavlem dopadlo! Lenka často do knížek propojuje osudy předchozích hrdinů, za což jí neskonale miluju :), ale nevzpomínám si, že by někdy někde zapojila osud Radky a Pavla. Což je obrovská škoda, proto mě napadlo zeptat se a zároveň poprosit, zda nechystáte Lenko někdy někde nějak, jejich osud propašovat do nové knížky.. :)
27. 07. 2015 15:43
jee zrovna Blizence ctu taky a taky mi vrta hlavou kdo je Tajny pritel..me porad napada Zorka, ze se chtela mstit za puvodni dopis..
27. 07. 2015 13:31
Chtěla jsem se zeptat, jak ste přišly na Katku? mě z toho vychází pouze Dušan a Beáta (řešili to, když byli na cyklovýletu).
PS1: mohla byste naznačit o čem bude další knížka? a jak bude stará hlavní hrdinka?
PS2: nesetkáme se v novince s nějakým hrdinou z jiné knížky?
PS3: uvažovala ste, že byste někdy napsala pokračování Blíženců z pohledu jejich dcery Anety, vidíte to v blízké době?

Díky za odpovědi :)
26. 07. 2015 20:40
Ano, já jsem také pro Tibora. Víc se mi k Veronice hodil on. Dají se tu někde najít staré ankety?
26. 07. 2015 00:36
Taky jsem ji dlouho sháněla, ale nakonec se objevila v jednom zapadlém krámku. Bohužel na západě Čech, takže vám neporadím...
24. 07. 2015 19:58
A pak bych se ještě chtěla zeptat, jak můžu získat Váš podpis? :-)
24. 07. 2015 08:48
Dobrý den,

do prázdninové soutěže jsem se už zapojila, poslala jsem Vám pohled ze Slovenského ráje :-). Chtěla bych se zeptat, máte na facebooku nějakou stránku pro fanoušky?
Užívejte si léta a těším se na Vaše další knihy! :)
23. 07. 2015 16:38
Milá Lenko,už aspoň po desáte se vracím k této knížce,která se za těch několik let stala jednou z mých oblíbených.Asi nikdy se nenabažím tím jiskřením a následnou láskou mezi Péťou a Tadeášem.Musím říct,že mezi mé oblíbené patří většina těch s prázdninovo-táborákovou tématikou. Moc děkuji za vaše úžasné knížky a přeji vám aspoň dalších 60 knížek ;)
23. 07. 2015 16:31
Dobrý den,paní Lenko.Zrovna dnes v noci jsem dočetla knížku Život na ostro a musím Vám složit poklonu.Ačkoli jsem věděla,že budu muset ráno vstávat k dceři,tak jsem se nemohla odtrhnou a musela jí dočíst od začátku až do konce.Tudíž jsme šla spát až ve 3 ráno,ale stálo to za to :D .
Jen mě zamrzeli 2 věci. První je,že se kvůli autonehodě a následnému potratu zcela zničil vztah mezi Veronikou a Tiborem.Doufala jsem,že to spolu nějak ustojí.Ale jsem ráda,že nakonec potkala Matyáše.A ta druhá věc je ten otevřený konec :D .Doufám,že se v budoucnu dočkáme pokračování.
23. 07. 2015 06:52
Milá Evo, děkuji za krásný příspěvek, moc mě potěšil. Jsem ráda, že se vám novinka líbila a probudila všechny popisované emoce. On to je hodně emotivní příběh a je fajn, že nenechává čtenářky chladnými. A jde o příběh ze života, což ostatně potvrzuje i příběh vašich známých. Mějte se moc hezky, Evo, užívejte letní dny (v tomhle vedru spíš přežívejte, je to hodně úmorné), no a když vám je (a nejen ty letní) budou i nadále zpříjemňovat moje knihy, bude to úplně super :)
23. 07. 2015 06:48
No jo, jenže to by zase byla knížka čistě jen pro pilné čtenářky, které mají moje knihy přečtené a znají je :)
21. 07. 2015 17:00
Ahoj Dane, taky bych na tebe měla nějaký otázky. Když ti sem napíšu svůj email, odpovíš mi na ně? :) předem díky :-)
21. 07. 2015 13:45
Dobrý den,paní Lenko.Až tedˇ jsem dočetla Život na ostro.Kniha mě úplně vtáhla,tak že jsem všechno prožívala s Veronikou.I když jsem sama,bylo mi krásně když ona byla štˇastná s Tiborem.Přála jsem si aby to neskončilo a byli štˇastní až do smrti...Škoda,že musí být ty zápletky :-( Po té nehodě se mi rázem změnila nálada na tělo bez duše. :-( Také mě napadlo,že by mohli být dva konce.Jeden jak jste napsala a druhý "žili štˇastně až do smrti".Trochu mi to připomíná jeden příběh co se skutečně stal.Bývalí spolužáci se základky Libor a Jitka.On krásný kluk idol,ona malá drobná obyčejná.Chodili spolu a jemu se stala autonehoda,chodil o berlích a ona se o něj starala.Pak se rozešli a nevím proč...Tedˇ na školním srazu po 30 letech to stále mezi nimi jiskřilo,i když mají oba svoje rodiny a děti. Líbí se mi že myslíte na nás starší a píšete knihy bližší našemu věku,i když nemám problém číst knihy pro náctileté.Asponˇ se člověk cítí mladší.
Pokračování by nebylo špatné.Fandím Matyášovi.
19. 07. 2015 22:10
No jo.Nikdy mně nenapadlo,že je to tahle Radka.A o to víc jsem ráda,že to tak je
18. 07. 2015 18:24
V Pošeptej po větru leží Radka s Monikou v porodnici :).
18. 07. 2015 12:10
Kde jsi přišla na to,že spolu mají holčičku?Moc mně to zajímá:-)
17. 07. 2015 19:35
Samozřejmě máte pravdu, číst o jejich zkrachované lásce a nevydařeném vztahu by se mi nechtělo a určitě ani nelíbilo, ale ta touha dozvědět se více je silnější :) Myslím si, že napsat knihu kde by kapitoly tvořily určité páry z knížek s neuzavřeným koncem a stručně napsat nebo popsat jejich současný život, či jak jejich životy plynuly, to by bylo něco úžasného :)
17. 07. 2015 11:27
Milá Lucko, díky moc! Lucky Luk patří mezi moje srdeční záležitosti, takže mě tím víc těší, že se líbí - a hlavně, že se líbí dodnes, protože od jeho napsání uplynulo čtvrt století (panebože... to je šílené, když se to řekne takhle :D). Lukášův příběh patří mezi ty silné a je fajn, že oslovil tolik čtenářek. Ještě jednou moc a moc děkuji, pochvala přímo zahřála u srdce! Přeji krásné letní dny, no a když je zpříjemní právě moje knihy, nebude to mít vůbec chybu!
17. 07. 2015 11:25
Milá Kéto, vítám vás na svých stránkách, jsem ráda, že jste je našla a že patříte mezi moje skalní čtenářky! Ty jsou prostě nejlepší, holky, co s mými knihami vyrostly a zůstaly jim věrné, anebo se k nim po nějaké době zase vrátily. Jsem ráda, že jste si našla cestu i k románům s dospělými hrdinkami. Často mi totiž čtenářky říkaly, že zatímco ony stárnou, hrdinky v knihách ne, takže bych s tím měla něco dělat... A tak jsem udělala :) Zatím poslední počinek byla kniha Život na ostro se sedmadvacetiletou hrdinkou (ta vyšla v listopadu). Ich formu mám nejradši, jak na čtení, tak mi vyhovuje coby forma psaní, tím lépe, že baví i čtenářky :) A dík za pochvalu stylu psaní!! Mezi těmi prvními tituly a posledními je opravdu velký rozdíl právě v délce vět (teď mívám spíš opačný problém, a to, že mám souvětí přespříliš dlouhé a občas musím násilně zkracovat :), je to prostě za ty roky a roky psaní natrénované, "napsané"). A k tomu dotazu - já čtu nejradši thrillery a detektivky od mých oblíbených autorů, jako je např. David Morrell, Douglas Preston, Jeffery Deaver, James Hadley Chase, Stephen King, Dean Koontz, Agatha Christie, atd. Nečtu jen "napínáky", miluji knihy Jamese Herriota o venkovském veterináři, teď naposledy jsem se nejvíc bavila u knížky Poslední aristokratka, a tak různě :)
17. 07. 2015 11:14
Milá Ňuňko, děkuji za dlouhý příspěvek, potěšil! Je fajn, že jsi na Milenky a hříšníky natrefila, víc čtenářek mi psalo, že knihu nemůže sehnat (a zatím není dotisk plánovaný). Čtenářky se rády setkávají se známými hrdiny, takže nemělo smysl vymýšlet nové postavy, když od prvních vydání těch nejstarších titulů uteklo kolem dvaceti let (hrůza, jak to letí!), stačilo prostě sáhnout do knihovničky :). A román Hvězda naděje k tomu byl jako stvořený, protože měl hned čtyři hlavní hrdiny, dalo se navazovat ve více směrech. Že by mohla být zmínka o Šímových v dalších knížce, hm, uvidíme, když se to někde bude hodit, snad nezapomenu :), a Míšin první manžel mohl být kdokoli, Dan patrně ne. Ještě jednou děkuji za pochvalu a přeji pěkné letní dny!
17. 07. 2015 11:09
Milá Jitko, zdravím a děkuji za hodnocení třetího dílu Radky, který je prostě takovou tou správnou tečkou na závěr :). Je v něm hodně děje, protože je mnohem tlustší než obvykle moje knihy bývají, tady jsem se prostě rozjela :) Měj se super a užívej letních dní (samozřejmě s mými knihami, jak jinak :), pak už se tolerují jedině puzzlíky :D)
17. 07. 2015 11:07
Milá Denčo, děkuji za příspěvek a pochvalu letních knížek. Máš pravdu, tyhle tituly se k současnému ročnímu období hodí nejvíc, tím spíš, když ti zpříjemňují poslední prázdniny! A stejně tak musím souhlasit s tím, že nejhezčí na každém příběhu je to poznávání, když se dva potkají a po různých zamotancích se do sebe zamilují. Neříkám, že poté, co jsou spolu, by už to byla nuda, to ne, ale v každém románu musí docházet k vývoji, ke dramatickým zvratům, k posunu v ději, musí se tam dít něco převratného... A to v příběhu, kdy jsou dva spolu a stále zamilovaní, moc nejde :), stejně jako bys určitě nechtěla číst třeba o nevěře (což by sice dramatický náboj mělo, ale zase ne tím správný směrem :)
17. 07. 2015 06:58
Třeba se k nim někdy vrátím, alespoň zmínkou. Ostatně, krátce (opravdu jen krátce) se objevuje Monika v Třinácté komnatě :) Měj se skvěle, Nicol, a ať se ti líbí i další moje knihy.
17. 07. 2015 06:57
No, konkrétně tuhle informaci určitě nebylo třeba chránit, ale ty důležitější ano, a tak admin to vyřešil takto souhrnně.
17. 07. 2015 06:55
Zdravím, Simčo! Super, že ryze prázdninový příběh Kapky rosy zpříjemnil letní dny. Tak to má být, k létu patří prázdninové zážitky (a nejen ty "naživo", ale i v knížce). Měj se skvěle a užij si i tu minidovču!
17. 07. 2015 06:54
Milá Míšo, děkuji za dlouhý a krásný příspěvek, moc potěšil! Monika a Miki jsou moji oblíbenci, tudíž jsem ráda, že nejen moji :) A vůbec, je prima, že jsi Mončin příběh prožívala víc, když v něm byly i shodné body, tím pádem jsi hrdinčiny starosti chápala a prožívala víc, že to nebylo žádné vzdálené téma. No a nejskvělejší je, že jsi šťastná a zvolila jsi dobře (stejně jako Monika, která si sice zkomplikovala život, ale určitě je spokojená). Ještě jednou díky!
17. 07. 2015 06:50
Kvitko, krásné léto a dovolenou i vám! Prázdniny závidím každoročně (a že už se mne hooodně dlouho netýkají, v tom se raději nebudu pitvat :D)! Na pohled se budu těšit. Mějte se, užívejte léto vy i dcery.
16. 07. 2015 16:47
Dobrý den,
chtěla by jsem Vám poděkovat za ty všechny krásné příběhy, kterými nás obohacujete. Osobně mam nejraději příběhy, které se odehrávají v letním období. Právě mi začali mé poslední prázdniny, a tak jsem začala znovu pročítat své nejoblíbenější knihy. Za týden jsem přečtla Náhradního prince, Kapky rosy i Čas něhy a velice moc by mě potěšilo, kdyby jste alespoň k jedné z těchto knížek vytvořila pokračování. Chápu, že nejkrásnější na příběhu je, když se dva potkají a zamilují, ale u všech třech knížek, by se dalo krásně pokračovat v jejich letních romancích. Předem děkuji za odpověď nebo za vyslyšenou prosbu :)
16. 07. 2015 10:32
Míšo, to byly knížky od Stanislava Rudolfa :-) Ráj je daleko a na ni volně navazující Jak jsme poslouchali noc.
15. 07. 2015 21:25
Dobrý den, četla jsem kdysi knížku o Romaně Houskové alias Žemle a nemůžu si vzpomenout, která to byla. Poradíte? Děkuji a krásný večer. M.
15. 07. 2015 15:37
Od: Kvitka
to vám závídím,tuto knihu sháním,ale u nás,Moravsko -slezský kraj,se zatím nedala sehnat.
15. 07. 2015 13:42
Leni,
a musí přijít i pochvala posledního dílu Radky, to prostě nejde jinak :). Knížku, příběh jsem si užila maximálně. S potěšením jsem koukala kolik témat jsi tam stihla zpracovat - ať už maturitu a stím vše spojené, nebo autoškolu, další lásky, neplodnost Karolíny, svatbu Tomáše, rozkol mezi rodiči, prázdniny u moře.. a ty teda byly, krásně popsané, až ze stránek přímo dýchala Itálie :). Znovu sblížení Radky s Pavlem bylo krásně romantické, stačilo prostě jen říct "Pojď, se mnou..." a ona prostě šla :)). A protože už teď vím, že spolu mají holčičku, o to víc mě to těší. I když v knížce byla zmínka, že spolu budou mít jednou syna :).
Krásné léto, Leni!
15. 07. 2015 12:20
Zdravím, paní Lenko.
Po dlouhé době jsem si zase udělala radost a zašla si do knihkupectví. Vaše knížka tak žádostivě čouhala z regálu, že jsem ji tam prostě nemohla nechat. =D Navíc jsem se konečně dozvěděla, jak to s Šímovými dopadne.
Knížka je naprosto ze života, stejně jako všechny ostatní. Téma nevěry je dost zajímavé a já se ani nedivím, že jste oprášila starého hezounka Vika =)
Viktor, podle očekávání, je pořád ten fajn (teď už ne kluk) muž, vtipný a pohodový. Nijak extra mě nenaštval (možná to bylo tím, že Kláru jsem si zrovna nezamilovala), akorát mě to štvalo vůči Ivaně (ta mi naopak přišla hrozně sympatická). Míša je pořád skvělá holka, tušila jsem, že v Itálii přece jen skončí ;)
Pan Šíma mě naštval řádně, asi stejně jako pijavice Marcela (co se to s tou ženskou, pro krista, stalo?) a nebo neschopná Monika. Romana mi bylo celkem líto, naopak z Romči jsem byla nadšená. =)
Nechci psát nic dlouhého, přestože je to po dost dlouhé době, co píšu, ale na závěr mám pár otázek.
Míšin první manžel, ten s dluhy - měla jste na mysli Dana? A nechcete se v nějaké další knize zmínit o Šímových?
Pár jsou dva, tudíž myslím, že to stačí. Hezký den =))
P.S. Konec jsem čekala a vzhledem k tomu, že nejsem fanoušek happyendů (zastávám názor, že kniha není o šťastném konci, ale o příběhu ;)) mě potěšil. I když jsem nakonec obě podvedené a obelhané hrdinky litovala.
14. 07. 2015 10:14
Od:
Dobrý den, paní Lenko,
chtěla bych Vám poděkovat za všechny Vaše knihy, protože mi zpříjemňují volné chvíle téměř dvacet let. První knihu jsem četla v 11 (Prázdniny pro zaláskované - a od té doby běhám :-) ). V poslední době mne velmi potěšily knížky s dospělými hrdinkami. Vaše knihy jsem četla všechny a všechny několikrát. A samozřejmě mám svoje nejoblíbenější, ke kterým se často vracím.
Chtěla bych Vám ale pochválit především způsob Vašeho psaní. Protože "dobrý" příběh jsem nalezla i u jiných autorů, ale to zpracování pak už většinou nebývá "nic moc". Tedy alespoň já to tak cítím. A protože se mi nijak zvlášt nelíbí, jak je kniha napsaná, tak mě pak ani moc nebaví ji číst.
Mám moc ráda jak píšete rozvité věty (ve Vašich knihách však vidím i posum v psaní, například právě výše zmiňované Prázdniny pro zaláskované, nebo první díl Radky natolik rozvité věty nemají - ale i tak patří k tomu nejlepšímu, co jsem kdy četla). Všechny romány jsou vyprávěné v "Ich formě" a člověk pak prostě každý příběh prožívá spolu s hrdinkami (opravdu nemám ráda vyprávění typu: "Usmála se na něj a pomyslela si..." - je to strašně neosobní, příběh si pak prostě nedokážu tolik užít). Navíc umíte skvěle popisovat pocity smutku i radosti, proto jsem ráda, že Vaše knihy jsou někdy veselé, někdy smutné, konce různé a ne vždy štastné. (Jako v životě, někdy to dopadne, někdy prostě ne...)
Samozřejmě mám ráda štastné konce - Radka s Pavlem a Monika s Mikim, ale taky příběhy smutné a tím pádem i silné (v těchto knihách bylo obojí, a zřejmě proto se řadí mezi ty nejoblíbenější).
Myslím, že ve všech knihách bylo vždy určité poučení (a to, co prožiji v knize už nemusím nutně zkoušet v životě :-))) ).
Od malička čtu hodně a různé žánry (jsem trošku knihomol), ale romány jen od Vás, protože pro mne jste tou nejlepší autorkou....

A jestli mohu mít otázku - jaké knihy čtete Vy? Tedy pokud na to máte vůbec čas...

Mějte se krásně
12. 07. 2015 10:14
Moc vás zdravím, Leni!
V rámci veder, kdy se fakt nedalo nic dělat a já se jen placatila na gauči jsem vytáhla letní klasiku, bez které by léto nebylo létem :) Krásně mi zpříjemnila dva dny, kdy jsem se od knihy nemohla odtrhnout. Děkuju za super příběh a už přemýšlím, kterou si vezmu na naši mini dovču :) Mějte se krásně.
11. 07. 2015 11:03
Od:
Zdravím Lenko,

zbožňuji všechny Vaše knížky a pokaždé když dočtu další, tak si říkám, že to je TA nejlepší, jenže to je prostě KAŽDÁ. V každé knížce si najdu to své a zároveň si vychutnávám všechny témata, jak kdyby se týkali mě. Proto jedné Vaší knížce dávám minimálně dva dny, abych si příběh mohla opravdu vychutnat (a další dva dny na ní pořád myslím :-D). Konečně jsem se pročetla až k Lukovi, kterého jsem z časového důvodu odkládala.

Lucky Luk je ale naprostá perla. Tak krásně procítěná knížka plná napětí, že bych si jí opravdu přála zfilmovanou. Byla škoda, když se tak dlouho práci pro Rada bránil, že tomu stejně neodolal a musel za to zaplatit. Jany mi bylo líto, ale ukázala svou silnou osobnost, že i přes zradu byla odhodlaná Luka chránit a ne mu problémy přát. Přesto jsem ráda, že přes všechny potíže Luk a Sandra dostali šanci být spolu. Naštěstí a děkuji Vaší kamarádce, že jste se rozhodla Lukovi dát šanci a napsala druhý díl.:-)
Není nad to, když o osudu našich hrdinů rozhodnete VY!:) Konec konců ať už to v knížkách dopadne jakkoli, vždy nás dokážete přesvědčit, že tak to prostě být MUSELO!:)

Přeji Vám krásný slunečný víkend.
Lucka
08. 07. 2015 19:57
Děkuji za odpověď:) sice je tato trilogie uzavřená, ale mohla by to být uzavřená čtyřlogie nebo pětilogie;) Vracím se zpět k tomu, že knížka nemá chybu. Četla jsem skoro všechny vaše knihy, ale Monika a Miky stále vedou. Pokud by byl další díl, jsem mezi prvními, kteří si knihu přečtou. Chtěla bych třeba vědět (třeba v dalším díle;). ) jestli Jáchym fakt úplně Monču odepsal. Nejsem spisovatelka, ale mám spoustu otázek ke knize... každopádně děkuji, za nejlepší knihu!<3
06. 07. 2015 01:01
Od: Nikol
Tomu vůbec nerozumím - proč je potřeba chránit informaci kdy jsem začala číst Lenčiny knížky?? Ach jo...
04. 07. 2015 12:58
Vazena pani Lenko,

omlouvam se, musela jsem se znovu zaregistrovat na vase stranky, snad nedelam velky chaos... :)

Tedy nemusela, chtela jsem. Chtela jsem vam pochvalit triologii o Monice a Mikulasovi. To byly posledni knihy, ktere jsem od vas necetla. Za dva dny tri knizky, to je dobry vykon, ne? :) Nemohla jsem se odtrhnout..
Jelikoz uz patrim (nejspis) mezi vase starsi ctenarky a sama mam dite, tak je mi to tema velmi blizke a nasla jsem se v nem.
Pri odstavcich, kdy Monika premysli, co s detmi udela, se mi vybavily vlastni vzpominky, kdy jsem mela pocit, ze to nejlepsi, co muzu pro sve dite udelat, je jit na potrat. Nastesti jsem dostala rozum, syn ma tri roky, je U Z A S N Y a...
A proc to vlastne pisu - jste prvni vy a vase ctenarky v diskuzi, kterym nahlas rikam (pisu), ze jsem mela stejne kacirske myslenky, nechtela jsem se stat matkou a mela jsem strach z budoucnosti, z kazdeho jednoho dne... A treba je tady taky nejaka mlada slecna, ktere zrovna test ukazal dve carky a ona ma pocit, ze se ji zivot hrouti pod rukama.
Rada bych ji vzkazala, ze nejen v knize, ale i v zivote to dobre dopada :)

A vam, Lenko, moc dekuju, ze pisete i o takovych tematech a takovych hrdinkach, ve kterych vase fanynky vidi samu sebe, treba i pred par lety... :)

Byly to uzasne dva dny stravene nad uzasnym pribehem.

Preji krasne leto a spoustu inspirace.

Misa
02. 07. 2015 14:09
Od: Kvitka
Zdravím,posílám pozdrav ze Severní Moravy,začíná být pěkné horko,ale to k létu jaksi patří,škoda ,že už jsem starší a prázdniny mají už jen moje holky...klidně bych s nimi měnila!!Pohled vám určitě nějaký pošleme,a hlavně krásné léto všem!!!!
02. 07. 2015 07:00
Prostě jakoukoli letní - a že jich je na výběr spousta! Přeji příjemné počteníčko a krásné léto.
02. 07. 2015 06:59
Přesně tak... Bohužel :(
02. 07. 2015 06:59
Milá Hanko, omlouvám se za několikadenní zpoždění, se kterým odepisuji, a doufám, že jsi Lukovi dala šanci a četla dál, protože to určitě stojí za to! Není takový cynik ani sobec, uvidíš :) Mnoho čtenářek, které se knížky také bálo, ji po přečtení zařadilo mezi svoje nejoblíbenější.
02. 07. 2015 06:57
Milá Knihomolko, Sandra má svoje vlastní stránky na www.sandra.lanczova.cz, zeptej se přímo u zdroje :) Ačkoli mám dojem, že teď je má v rekonstrukci (a navíc odjela na Festival fantazie). Jak přišla na to jméno, to fakt nevím :)
01. 07. 2015 21:37
Aha, taky koukám :-o ještě nedávno to tam ale bylo...
01. 07. 2015 19:04
Od: Simča
Tak jsem prohlížela profily čtenářů a kam se ztratily všechny informace?? To je z důvodu ochrany údajů? Je to škoda....někdy jsem to ráda pročítala...www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : debata o knihách Lenky Lanczové

   nejnovější příspěvky
   debata
   debata u knih
   vzkazy
   připomínky

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : online čtenářů Lenky Lanczové

Někdo je možná přihlášen, ale kdo...:)

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : přehled narozenin

Aka, ClerisQa, Eva..., lubla, Luciuska, monnyy, Neto, René 999, Selendra, Zuzankek, ?arla , ?moulinkaEvulka

Kliknutím na nadpis Narozeniny zjistíte, kdo slaví tento měsíc.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : počítadlo

Počet přístupů: 8855925
Počet registrovaných: 12498homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006