www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Se sympatickou hrdinkou Ditou Tomešovou se setkáváme v době, kdy v maturitním ročníku kvůli průšvihu ve škole přechází na školu novou. Tmavovláska není žádná stydlivka a díky proříznuté puse nemá o průšvihy nouzi. Ty se ji jistě nevyhnou ani v novém prostředí, s novými kantory a hlavně s novými spolužáky a především spolužačkami. Ty ji sice vezmou do své třídní party, ovšem dívají se na ní značně prozíravě. Přispívá k tomu i Dita, která si ze všeho dělá legraci a vše si přikrášluje. Ani o nové známosti nouze není - úlet se školním hezounkem Vílémem na sebe nenechá dlouho čekat, ale oba dva to berou jako jednorázovou záležitost. Ovšem vztah s Daliborem, dealerem ponožek, to je něco jiného. Po pár schůzkách si Ditu majetnicky přivlastňuje a Dita neví, jak z toho rychle vybruslit. Dalibor se ale nehodlá s rozchodem smířit a obtěžuje ji v podobě tisíce smsek a náhodným setkáváním.
Vše nabere na obrátkách, když se Dita seznámí s krasavcem Radkem, hvězdou hokejového místního týmu. Jelikož její táta trénuje místní klub, má to k němu blíž než ostatní holky. Ty ji to nedokáží odpustit a nejhůř to nese kamarádka Pamela, protože je do Radka platonicky zamilovaná. Rozhodne se to Ditě pořádně zavařit. Pohár průšvihů přeteče, když se Daliborův stalking vyhrotí a začne to řešit Ditin otec a policie. Také ve škole má horkou půdu pod nohama díky kompromitující nelichotivé fotce na níž je zachycená s Vilémem. K tomu se přidává nařčení ze vztahu s učitelem a aby toho nebylo málo přichází táta s perličkou o Radkovi, jež nechal v průšvihu těhotnou holku.
A tak si Dita říká, jestli ji to všechno stojí za to? No asi stojí, protože je poprvé v životě zamilovaná a nenechá si Radka jen tak vymluvit a od táty teprve ne. Vždyť všechno nemusí vypadat, jak se na první pohled zdá a hlavně - žijeme přece okamžikem, tady a teď!
www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničkywww.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006