www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové


Sympatická jemná tmavovláska Veronika Nádvorníková, hrdinka této knihy, už není žádná náctiletá slečinka, ale žena takřka před třicítkou. Pracuje, bydlí v pronájmu s kamarádkou, a tak se může zdát, že ji nic nemůže chybět. Veronika to ale cítí jinak ? práce ve wellnes hotelu ji neuspokojuje, protože chtěla studovat svou vysněnou veterinu, a ve svém věku už by chtěla bydlet v něčem vlastním po boku milovaného muže, třeba už i manžela.
Jak se říká ?co není, může být?, a tak když Verča přichází na sraz po 8 letech, vše se najednou začíná měnit. S třídním krasavcem Tiborem, její někdejší platonickou láskou, přeskočí ta správná jiskra a život začíná mít ty správné grády. Najednou tvoří pár, mají se rádi, najdou si společné hnízdečko lásky a když zjistí, že je Niky těhotná, neváhají plánovat svatbu a společnou budoucnost.
Jenže... Člověk míní, život mění, a to pořádně. Vše se od základu změní, když se na zledovatělé silnici vybourají v autě. Tibor vyvázne bez zranění, ale Veronika je na tom podstatně hůř, má rozdrcenou pánev a přichází o vytoužené miminko. Čeká ji dlouhé léčení a navíc se s Tiborem začínají citelně odcizovat, protože ten neunese svůj podíl viny za Nikyno zranění, neumí jí být tou správnou oporou. Proto raději bere nabídku na stáž do zahraničí a Veronice zařídí pobyt v rehabilitačním ústavu.
Čas hojí všechny rány a když se Verča dá víceméně dohromady, může opustit Jeseníky a trávit svůj volný čas s Piškotem, psím kamarádem z útulku. Právě tam potkává Matyáše, který se s ní originálně seznámí. Veronika zjišťuje, že s Matym je jí fajn a tráví spolu veškerý volný čas. Vlastně by bylo jednoduché se do milého a zajímavého Matyáše zamilovat, kdyby? kdyby se najednou znovu neobjevil Tibor a Veronika nepocítila to známé bušení srdce. Jenže koho si vybrat? ať tak či tak, určitě neprohloupí, protože žádná volba není špatná.. stačí udělat ten správný krok a začít žít svůj ŽIVOT NA OSTRO?
www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : knihy Lenky Lanczové

   popis knihy
   debata ke knize
   ukázka
   čtenářský deník
   postavy
   písničkywww.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : dívčí romány

       
Hodnotit knihu může pouze přihlášený uživatel.

www.lanczova.cz - oficiální stránky Lenky Lanczové : mapa stránek Lenky Lanczové

Pokud se tu trošku ztrácíte a chcete se dozvědět, kde co najdete, pomůže vám mapa stránek.
homepage  |   o lence  |   časté dotazy  |   debata  |   knihy  |   srazy  |   soutěže  |   kontakty  |   hledat
Copyright © 2006