Zdravím všechny: Ty, co zabloudili na moje stránky náhodou, i ty, co je hledali cíleně. Zvláště pro ty druhé jsou určené následující řádky. V době počítačů, internetu a elektronické pošty už mě totiž moc nebaví odepisovat na spousty dopisů, co mi chodí s prosbami o nějaké informace jak o mně, tak o mých knížkách. A protože se dají sehnat jen v málokteré encyklopedii, tak aspoň něco málo tu na sebe prozradím. Na referáty, SOČky a různé práce do školy určitě budou stačit. Naleznete je v části „o Lence“. Rovněž vám zde budu přinášet novinky o chystaných knížkách, o mých koníčcích, i o charitativní činnosti, které se věnuji.

Oficiální stránky mé dcery Sandry Lanczové najdete zde.

Poděkování

4 Led

Všem Vám moc děkuji za dárky a dárečky k narozeninám! Potěšily všechny – jak ty soukromé, tak obrovský společný dar, kterého si velmi vážím a který udělal radost hned několikanásobnou: mně, opuštěným pejskům v útulku a určitě i Vám, dárcům, přinesl pěkný hřejivý pocit z dobrého skutku!

Vánoční nadílka

4 Led

Vánoce jsou za námi, ale radost z dárků a hlavně z toho, že jste si na mě vzpomněli, přetrvává! DÍKY!!!

Šťastné a veselé!

23 Pro

Krásné Vánoce plné splněných přání a snů, a spoustu knížek pod stromečkem přejí všem svým čtenářkám a čtenářům Lenka, Petr, Sandra, Ferda, Fido, Nera a Mikeš :-).

Přepsováno!

23 Pro

Tak se naše smečka zase rozrostla! Přibyla k nám jedna malá černá příšerka – samozřejmě z útulku. Tohle téměř tříměsíční štěně jsme si dovezli od Znojma, z Přímětic, říkáme mu Mikeš, a je teď díky němu doma velmi, velmi veselo :-).

Vánoční soutěž – VYHODNOCENÍ

16 Pro

Tři týdny utekly jako voda a máme tu den zúčtování :D! Předně děkuji všem, kteří jste se zúčastnili předvánoční soutěže, moc mě potěšilo, že moje knihy (a to i ty starší) stále znáte!

A kdo vyhrál? Tentokrát měly štěstí při slosování: Karin Dastigová, Petra Fantová a Lucie Polanská. Výherkyním gratuluji, spojím se s Vámi mailem, no a všem ostatním děkuji za účast a nevěšte hlavy, určitě zase nějakou soutěž připravím. 

Vánoční soutěž – Lásky a nelásky

24 Lis

Vánoce jsou za pár, tak proč si všechen ten předvánoční shon nezpříjemnit tradiční soutěží! Na chvíli zapomenout na úklid, pečení cukroví, vymýšlení dárků a běhání po obchodech – a jen si tak sednout a připomenout si příběhy alespoň z některých knih. Téma soutěže: LÁSKY A NELÁSKY (většinou přímo podrazy).

A protože do Štědrého dne už vážně mnoho času nezbývá, bude stejně jako vloni i letošní soutěžka pouze jednokolová. Stačí zodpovědět na 15 kvízových otázek (coby nápovědu můžete použít popisky u jednotlivých knih, leccos se tam dá najít), poslat je do neděle 15. prosince 2019 na mail lenka@lanczova.cz – a pak už zbývá jen maličkost – mít štěstí při slosování v pondělí 16. prosince 2019. O co že se hraje? No samozřejmě o nějakou mou knížku, jak jinak. Přeji hodně štěstí a zábavy!

A je to tady!

22 Říj

Webové stránky jsme po šestnácti letech od jejich vzniku (ano, tak strašně to letí!) převlékli do nového kabátku. Za ty roky samozřejmě k různým úpravám a změnám došlo – pamětníci si možná vzpomenou na úplně první „modré“ stránky, které se pak vylepšovaly … Číst více »

TĚŽKÁ NOC – novinka právě na trhu!

15 Kvě

Dne 15. května 2019, po dlouhých pěti letech, vyšla novinka s názvem TĚŽKÁ NOC a už by měla být k sehnání v knihkupectvích. Někde hned, někde to bude trvat pár dní, ale brzy bude všude 🙂 .

Tak ať se líbí!!!