Zdravím všechny: Ty, co zabloudili na moje stránky náhodou, i ty, co je hledali cíleně. Zvláště pro ty druhé jsou určené následující řádky. V době počítačů, internetu a elektronické pošty už mě totiž moc nebaví odepisovat na spousty dopisů, co mi chodí s prosbami o nějaké informace jak o mně, tak o mých knížkách. A protože se dají sehnat jen v málokteré encyklopedii, tak aspoň něco málo tu na sebe prozradím. Na referáty, SOČky a různé práce do školy určitě budou stačit. Naleznete je v části „o Lence“. Rovněž vám zde budu přinášet novinky o chystaných knížkách, o mých koníčcích, i o charitativní činnosti, které se věnuji.

Oficiální stránky mé dcery Sandry Lanczové najdete zde.

Ferda

28 Dub

Naše smečka bohužel přišla o jednoho člena, o Ferdu. Některé z vás čtenářek a čtenářů si ho jistě pamatují i z našich Lancz-conů…

Poděkování

21 Úno

Tento způsob oslavy jmenin zdá se mi poněkud nešťastným :).
Před takřka třemi týdny jsem upadla tak šikovně, až jsem si zlomila zápěstí. No ale stanou se horší věci :).

Všem moc děkuji za přání a dárky k svátku! 

Poděkování

3 Led

A je po všem. Tolik připrav a těšení to dá, a pak je za pár dní konec. Ale bylo to pěkné a Ježíšek byl Štědrý. Potěšilo mě, že  si na mě i letos moje čtenářky a čtenáři vzpomněli, a poslali mi dárečky jak pod stromeček, tak i k narozeninám.

Všem moc děkuji a do nového roku Vám přeji jenom to nejlepší!

Šťastné a veselé!

24 Pro

Milé čtenářky, milí čtenáři! Všem vám přeji krásné a pohodové Vánoce, v novém roce buďte všichni negativní a mějte se pod PSA! 😉

Vyhodnocení soutěže

20 Pro

Se čtvrtou adventní nedělí tu máme slíbené slosování vánoční soutěže. Velmi mě překvapilo (a mile!), jakého máte všichni pamatováka!! Očekávala jsem, že díky „zvířecímu“ tématu to bude spíš o tipování správných odpovědí, ale opak je pravdou! Jen jeden jediný soutěžící měl 3 chyby (a i tak se do slosování dostal, tolerance byla ještě vyšší), drtivá většina soutěžících hravě splnila plný počet bodů!
A kdo vyhrál?
Tentokrát se při slosování usmálo štěstí na: Zuzana Bludská, Dagmar Kořínková a Eva Schütznerová. Výherkyním gratuluji, spojím se s Vámi mailem, no a všem ostatním děkuji za účast a přeji krásné Vánoce!

Adventní soutěž 2020

29 Lis

Adventní čas je ideální dobou pro tradiční soutěž o nějakou mou knihu dle vlastního výběru. Protože čas strašně letí a do Vánoc už zbývají jen tři týdny a pár dní, bude to taková trošku „zrychlená“ soutěž jménem Adventní soutěž 2020: Zvířecí kámoši– začne dnes, první adventní neděli, a bude mít jen jedno kolo s pouhými 10 otázkami, na které můžete posílat odpovědi až do SOBOTY 19. PROSINCE 2020, protože slosování bude čtvrtou adventní neděli 20. prosince 2020 (to abych mohla hned v pondělí poslat výhry a pošta je do Štědrého dne měla šanci doručit).

Poděkování

4 Led

Všem Vám moc děkuji za dárky a dárečky k narozeninám! Potěšily všechny – jak ty soukromé, tak obrovský společný dar, kterého si velmi vážím a který udělal radost hned několikanásobnou: mně, opuštěným pejskům v útulku a určitě i Vám, dárcům, přinesl pěkný hřejivý pocit z dobrého skutku!

Vánoční nadílka

4 Led

Vánoce jsou za námi, ale radost z dárků a hlavně z toho, že jste si na mě vzpomněli, přetrvává! DÍKY!!!

Šťastné a veselé!

23 Pro

Krásné Vánoce plné splněných přání a snů, a spoustu knížek pod stromečkem přejí všem svým čtenářkám a čtenářům Lenka, Petr, Sandra, Ferda, Fido, Nera a Mikeš :-).

Přepsováno!

23 Pro

Tak se naše smečka zase rozrostla! Přibyla k nám jedna malá černá příšerka – samozřejmě z útulku. Tohle téměř tříměsíční štěně jsme si dovezli od Znojma, z Přímětic, říkáme mu Mikeš, a je teď díky němu doma velmi, velmi veselo :-).